خبرگزاری کار ایران

| 21:54   
کد خبر : ۱۳۸۴۲۷۹
توسط استاندار آذربایجان غربی انجام شد؛

بازدید از ۱۹۱ واحد تولیدی صنعتی در قالب یک شنبه‌های تولید

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: در قالب یک شنبه‌های تولید استاندار آذربایجان غربی از ۱۹۱ واحد تولیدی صنعتی بازدید کرده است.

بازدید از ۱۹۱ واحد تولیدی صنعتی در قالب یک شنبه‌های تولید

به گزارش ایلنا، جواد کرمی روز یکشنبه در حاشیه بازدید استاندار آذربایجان‌غربی از ۲ واحد تولیدی واقع در شهرک صنعتی ارومیه گفت: ۱۹۱ واحد تولیدی و صنعتی تاکنون در استان مورد بازدید استاندار و مدیران اجرایی مرتبط قرار گرفته و مسایل و مشکلات این واحدها از نزدیک بررسی شده‌ است.

وی اظهار کرد: در طول بازدیدها تلاش شد تا مشکلات واحدهای راکد و نیمه راکد در همان محل بررسی و دستورهای لازم برای حل آن از سوی مقام ارشد اجرایی استان صادر و دستگاه‌های مربوطه موظف به پیگیری و بر طرف کردن، آنها شوند.

معاون استاندار آذربایجان‌غربی با بیان اینکه تلاش بر این است تا تمامی واحدهای راکد و نیمه راکد به چرخه تولید بازگردانده شوند، گفت: طرح یکشنبه‌های حمایت از تولید و صنعت در طول سال تحت هیچ شرایطی تعطیل نشده و این بازدیدها در راستای حمایت از واحدهای تولیدی و دانش بنیان، متداول است.

کرمی خاطر نشان کرد: از مجموع ۴۳۵ مصوبه که در جریان بازدید از واحدهای تولیدی استان در قالب یکشنبه‌های حمایت از تولید تصویب شده، ۷۰ درصد عملیاتی شده‌ است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز