خبرگزاری کار ایران

| 16:41   
کد خبر : ۱۳۸۳۲۳۰
با حضور شهردار و پلیس راهور شیراز انجام گرفت؛

سومین بازدید شبانه از پروژه لوله‌گذاری در گلوگاه محور دروازه قرآن

سومین بازدید شبانه مدیریت شهری و پلیس راهور کلان‌شهر شیراز از پروژه زیربنایی لوله‌گذاری دفع آب‌های سطحی در گلوگاه محور دروازه قرآن با هدف بررسی روند سریع این عملیات مهم انجام شد.

سومین بازدید شبانه از پروژه لوله‌گذاری در گلوگاه محور دروازه قرآن

به گزارش ایلنا، سومین بازدید شبانه مدیریت شهری و پلیس راهور این کلان‌شهر از پروژه زیربنایی لوله‌گذاری دفع آب‌های سطحی در گلوگاه محور دروازه قرآن با هدف بررسی روند سریع این عملیات مهم انجام شد.  

شهردار شیراز در این بازدید با اشاره به مشخصات این پروژه مهم شهری اظهار کرد: این پروژه از بلوار هفت‌تنان تا حوضچه آرامش در دروازه قرآن در حال اجرا است و سومین بازدید از نوبت شب اجرای این پروژه به جهت بررسی روند عملیات اجرایی آن انجام شد. 

محمدحسن اسدی ضمن بررسی روند اجرای پروژه گفت: در مرحله اول حدود ۷۰۰ متر عملیات اجرایی این پروژه شامل حفاری انجام و به پایان رسید و هم‌اکنون بخش قابل توجهی از عملیات لوله‌گذاری اجرا شده است. 

او اضافه کرد: در ادامه اجرای این پروژه و در فاز دوم، عملیات حفاری و لوله‌گذاری به طول حدود ۵۰۰ متر از محدوده میدان طاووس تا حوضچه آرامش دروازه قرآن انجام می‌شود. 

بنا به اظهار این مقام ارشد مدیریت شهری شیراز؛ یکی از موضوعات حائز اهمیت در اجرای پروژه گلوگاهی محور دروازه قرآن که قابل تأمل بوده و باید به‌دقت بررسی شود، ترافیک این محور است که از سوی پلیس راهور استان و معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری این کلان‌شهر، تلاش بسیاری بر کنترل و ایجاد کمترین مزاحمت برای شهروندان اعمال شده است. 

اسدی درخصوص مشکل ترافیک و زحمتی که در اجرای این پروژه برای شهروندان ایجاد شده است، عذرخواهی و تصریح کرد: ناگزیر هستیم به دلیل جلوگیری از تکرار حادثه در مواقع سیلابی، این پروژه را در فصل تابستان اجرا و به اتمام برسانیم.

شهردار شیراز ادامه داد: اجرای این پروژه به‌صورت شبانه‌روزی در حال انجام است و در مرحله عملیاتی لحظه‌ای توقف در آن وجود ندارد.

این مقام ارشد مدیریت شهری شیراز همچنین از پلیس راهور، معاونت‌های "فنی‌وعمرانی" و "حمل‌ونقل و ترافیک" و شهرداری منطقه ۳ به‌جهت هماهنگی و اجرای سریع‌تر پروژه قدردانی کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز