خبرگزاری کار ایران

| 17:42   
کد خبر : ۱۳۷۶۵۲۲
استاندار ایلام خبرداد؛

تشویق ۶۰ واحد نانوایی و تشکیل پرونده برای ۹۸ واحد متخلف

استاندار ایلام از تشکیل پرونده برای ۹۸ واحد متخلف در این استان خبرداد و گفت: ۶۰ واحد نانوایی نیز تشویق شدند.

تشویق ۶۰ واحد نانوایی و تشکیل پرونده برای ۹۸ واحد متخلف

به گزارش ایلنا از ایلام، حسن بهرام‌نیا با اشاره به بازدید از نانوایی‌ها گفت:در سال جاری بیش از ۹ هزار بازدید از نانوایی‌های استان ایلام انجام شده که ۹۸ پروند تخلف تشکیل و ۱۹ واحد نانوایی کسر آرد، ۱۷ واحد پلمب و ۶۰ واحد نیز تشویق شده است.

وی در این رابطه افزود: خوشبختانه در این بازدید هیچ نانوایی کم فروشی نداشت، اما کیفیت پخت نان در برخی نانوایی‌ها رضایت بخش نبود که تذکرات لازم داده شد و در نوبت‌های بعدی از این نانوایی‌ها بازدید و کیفیت پخت نان دوباره بررسی می‌شود.

بهرام نیا همچنین در خصوص قطعی آب و  مشکلات برای آغاز فعالیت نانوایی‌ها، عنوان کرد: در بازدید صبح امروز  مدیرعامل آب و فاضلاب استان نیز حضور یافت و تاکید کردیم  که مشکل آب برای فعالیت نانوایی در اسرع وقت برطرف شود که  مقرر شد  از فردا هیچ نانوایی گلایه‌ای از نبود آب نداشته باشد.

استاندار ایلام با بیان اینکه باید متناسب با ذائقه مردم نان پخت شود، خاطرنشان کرد: در همین رابطه مجوز ۸ نانوایی ریزشی صادر می‌شود که پراکنش این نانوایی‌ها باید متناسب با جمعیت و رعایت فاصله باشد.

وی اضافه کرد: با توجه به مصوبه کارگروه آرد و نان استان نانوایی‌ها نسبت به پخت نان مورد نیاز مردم در ساعات یاد شده اقدام کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز