خبرگزاری کار ایران

| 13:22   
کد خبر : ۱۳۷۶۴۸۸
یک مقام انتظامی خبرداد؛

کشف بیش از ۱۸ کیلو مواد مخدر در رودسر

فرمانده انتظامی رودسر از کشف ۱۸ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک در بازرسی از یک دستگاه خودرو سواری پراید در این شهرستان خبر داد.

کشف بیش از ۱۸ کیلو مواد مخدر در رودسر

به زارش ایلنا از رودسر، سرهنگ سید جلال‌الدین جوانمردی اظهار کرد: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر به عنوان یکی از مهمترین عوامل فروپاشی خانواده‌ها و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی، نیازمند همکاری همه جانبه مردم و نهادهای مسئول با مجموعه انتظامی است.

وی افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر حمل مقدار قابل توجهی مواد مخدر با یک دستگاه خودرو پراید در سطح حوزه استحفاظی شهرستان رودسر، بلافاصله پیگیر موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر از تعقیب و مراقبت نامحسوس محورهای مورد نظر و شناسایی خودرو مورد نظر خبر داد و با اشاره به اینکه با اقدامات پلیسی صورت گرفته این خودرو متوقف شد، افزود: در بازرسی از آن ۱۸ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف شد.

وی تصریح کرد: در این خصوص متهم ۲۹ ساله دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

سرهنگ جوانمردی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مردم با پلیس برای مبارزه با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر، بیان داشت: پلیس در راستای برقراری نظم و امنیت و برخورد با مجرمان و متخلفان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز