خبرگزاری کار ایران

| 11:27   
کد خبر : ۱۳۷۴۲۷۰
در سال جاری انجام شد؛

صدور 140 فقره کارت هوشمند رانندگان ناوگان باری و مسافر در البرز

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: از ابتدای سال تاکنون 140 فقره کارت هوشمند رانندگان ناوگان باری و مسافر در استان صادر شده است.

صدور 140 فقره کارت هوشمند رانندگان ناوگان باری و مسافر در البرز

به گزارش ایلنا از البرز، میثم قدمی با عنوان اینکه از ابتدای سال تاکنون 140 فقره کارت هوشمند رانندگان ناوگان باری و مسافر در استان صادر شده است، اظهار داشت: علاوه بر صدور در این بازه زمانی یک هزار و 796 فقره کارت هوشمند ویژه رانندگان ناوگان باری و 417 فقره کارت هوشمند نیز مربوط به رانندگان بخش مسافری در استان البرز تمدید شده است.

این مسئول با بیان اینکه یکی از اهداف اجرایی‌کردن کارت هوشمند، متمایز کردن رانندگان حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای است، گفت: کارت هوشمند برای رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی بین شهری به عنوان مدرک شناسایی و مجوز فعالیت رانندگان در بخش حمل و نقل جاده‌ای محسوب می‌شود.

قدمی یادآور شد: براساس دستورالعمل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در حال حاضر صدور کارت هوشمند رانندگان و ناوگان صرفا از طریق سامانه mojavez.ir و تمدید کارت هوشمند رانندگان از طریق smartcard.rmto.ir  صورت می‌گیرد.

معاون حمل و نقل اداره‌ کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز در پایان از رانندگان، شرکت‌های حمل و نقل  و همشهریان خواست؛ شکایات و نارضایتی خود را از طریق سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها، اطلاع دهند تا در کمیسیون‌های مربوطه به تخلفات رسیدگی شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز