خبرگزاری کار ایران

| 05:44   
کد خبر : ۱۳۷۳۱۱۲
در تعطیلات عید قربان صورت گرفت؛

برخورد با سه تور گردشگری در قزوین

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان قزوین از برخورد با سه تور گردشگری از مبداء تهران به مقصد قزوین در تعطیلات عید سعید قربان خبر داد.

برخورد با سه تور گردشگری در قزوین

به گزارش ایلنا، علیرضا خزائلی با اعلام این خبر گفت: به‌دنبال اجرای طرح مشترک نظارت بر تورهای گردشگری به مقصد قزوین توسط بازرسان اداره کل میراث‌‍فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با همراهی هیأت مدیره انجمن دفاتر خدمات مسافرتی و پلیس اماکن با سه تور گردشگری به دلیل عدم رعایت قوانین و ضوابط مصوب برخورد و از ورود اعضای این تورها به موزه‌ها و اماکن تاریخی تحت پوشش این اداره‌کل جلوگیری شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان قزوین افزود: نداشتن بیمه‌نامه سفر، مجوز آژانس‌های خدمات مسافرتی، راهنمای تور مورد‌ تائید و نیز عدم رعایت شئونات اسلامی از مهمترین تخلفاتی است که در صورت مشاهده توسط بازرسان با گردانندگان تور برخورد و از ادامه فعالیت تور جلوگیری خواهدشد.

وی از گردشگران و هم‌استانی‌ها خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در خصوص فعالیت تورهای گردشگری با تلفن ۳۳۶۸۵۰۲۴ واحد نظارت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان تماس بگیرند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز