خبرگزاری کار ایران

| 15:32   
کد خبر : ۱۳۷۳۰۸۱
یک مسئول انتظامی خبر داد؛

انهدام باند جعل کارت پایان خدمت در لرستان

فرمانده انتظامی استان از انهدام باند 5 نفره جاعل و کشف 22 فقره کارت پایان خدمت جعلی در شهرستان "خرم آباد " خبرداد.

انهدام باند جعل کارت پایان خدمت در لرستان

به گزارش ایلنا، سردار "یحیی الهی" در تشریح این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده جعل کارت پایان خدمت از لرستان و استان های  همجوار به پلیس آگاهی استان، موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با هماهنگی قضایی و با اشراف اطلاعاتی و اقدامات پلیسی 5 جاعل را در این رابطه شناسایی و در عملیاتی ضربتی در شهرستان"خرم آباد" دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: متهمان در تحقیقات صورت گرفته و در مواجهه با دلایل و مستندات پلیس به 22 فقره کارت پایان خدمت جعلی اعتراف کردند.

این مقام انتظامی استان لرستان با اشاره به اینکه این پرونده از طریق شعبه دادگاه کیفری 2 شهرستان "خرم آباد" رسیدگی شد گفت: متهم ردیف اول به اتهام فراهم کردن موجبات معافیت دیگری از خدمت وظیفه عمومی از طریق مکتوم داشتن حقیقت و فریب به تحمل 5 سال حبس تعزیری محکوم، متهمان ردیف دوم تا پنجم به همین اتهام به 2 سال حبس تعزیری محکوم و متهمان ردیف 6 تا 27 به اتهام دریافت کارت جعلی پایان خدمت به   یک سال حبس تعزیری محکوم که جهت 15 نفر از آنان یک سال حبس به مدت 3 سال به حالت تعلیق ساده در آورده شده است.

سردارالهی در پایان ضمن تقدیر از همکاری و حمایت همه جانبه دستگاه قضایی با پلیس با اشاره به ای نکه اعمال مجرمانه کلاهبرداران و سودجویان از دید پلیس مخفی نخواهد ماند به شهروندان توصیه کرد، درصورت برخورد با اینگونه موارد بلافاصله پلیس را در جریان قرار دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز