خبرگزاری کار ایران

| 08:45   
کد خبر : ۱۳۶۶۷۵۹
دقایقی پیش صورت گرفت؛

تجمع اعتراضی کارکنان شهرداری برای برکناری شهردار یاسوج / 3 ماه است حقوق نگرفته‌ایم

کارمندان رسمی، پیمانی و کارگران بخش‌های مختلف شهرداری یاسوج با تجمع جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ضمن انتقاد از عملکرد شهردار و شورای شهر یاسوج، خواستار برکناری نستهن مقدم، شهردار یاسوج شدند.

تجمع اعتراضی کارکنان شهرداری برای برکناری شهردار یاسوج / 3 ماه است حقوق نگرفته‌ایم

به گزارش ایلنا از یاسوج، دقایقی پیش جمعی از کارکنان رسمی، پیمانی، شرکتی و کارگران بخش‌های مختلف شهرداری یاسوج با حضور در جلوی دَرب استانداری کهگیلویه و بویراحمد از عملکرد شهردار و شورای شهر یاسوج انتقاد کردند و خواستار برکناری نستهن مقدم شهردار و تعیین سرپرست جدید برای شهرداری شدند.

پورابراهیمی یکی از کارکنان با سابقه شهرداری یاسوج با بیان اینکه مکاتبات زیادی با دستگاه‌های مختلف پیرامون مشکلات شهرداری انجام داده‌ایم، اظهار داشت:  دست ما به هیچ جا نمی‌رسد و کی باید این وضعیت را کنترل کند، نیروهای رسمی سه ماه و نیروهای شرکتی و قراردادی هشت و 9 ماه حقوق دریافت نکرده‌اند و از طرفی مدام نیرو وارد می‌کنند، متأسفانه گویا نظارتی هم نیست.

در ادامه تعدادی زیادی از کارگران خواستار پیگیری مطالبات، حقوق و مزایای خود شدند و شعار می‌دادند که " شورا باید منحل بشه تا شهرداری اصلاح بشه"، " استاندار اقدام کن، سرپرست را انتخاب کن"

سیدجواد هاشمی‌مهر معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در جمع معترضین حاضر شد و ضمن شنیدن حرف معترضین به عملکرد شهردار و شورای شهر یاسوج آنها را به آرامش و رعایت قانون دعوت کرد و اظهار داشت: ما هم کنار مردم و شماها هستیم. شماها مطالبات‌تان را می‌خواهید و این حق شماها است. بنده و سایر مسئولان تلاش‌مان را می‌کنیم که هرچه سریعتر مشکلات شماها مرتفع شود.

وی افزود: کارگران و کارکنان شهرداری یاسوج چندماه حقوق دریافت نکرده‌اند و این مسئله را به جد پیگیری خواهیم کرد.

معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد: ما بی‌اطلاع از مشکلات شهرداری و شورای شهر و وضعیت شهر یاسوج نیستیم و باید قانون را ملاک قرار دهیم و طبق قانون عمل کنیم.

هاشمی‌مهر گفت: مردم و همه دلسوزان از وضعیت شهر راضی نیستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز