خبرگزاری کار ایران

| 01:16   
کد خبر : ۱۳۶۶۴۲۶
رئیس جهاد کشاورزی قزوین:

اهمیت امنیت غذایی در هفته جهاد کشاورزی تبیین شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: امنیت غذایی پایه و زیربنای توسعه کشور است و در هفته جهاد کشاورزی باید این موارد مهم برای مردم تبیین ‌و تشریح شود.

اهمیت امنیت غذایی  در هفته جهاد کشاورزی تبیین شود

به گزارش ایلنا، محمدحسین عطایی در نشست شورای فرهنگی سازمان جهاد کشاورزی گفت: این هفته فرصت مغتنمی است که جهاد کشاورزی برنامه‌ها را با جدیت و با به شکل گسترده انجام دهد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با بیان اینکه باید اهمیت کارهای انجام شده توسط جهاد کشاورزی برای مردم تبیین شود، گفت: از ظرفیت خبرگان، نخبگان و علما برای جهاد تبیین و همچنین بیان دستاوردهای بخش کشاورزی استفاده کنید.

وی تصریح کرد: بهره‌برداران بخش کشاورزی باید بدانند که برداشت غیرمجاز از منابع آبی و همچنین شیوه غلط در کشت محصولات یک اقدام غیراخلاقی و غیرشرعی است.

این مسئول در خصوص رفع مشکلات کارکنان سازمان جهاد کشاورزی گفت: بهترین شیوه برای یک اقدام جامع و مدون انجام مطالعات و تحقیق در حوزه کارکنان سازمان جهاد کشاورزی است که وضعیت موانع مختلف در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی مشخص شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین خاطرنشان کرد: ارتقاء مسائل فرهنگی و رفع آسیب‌ها به لحاظ علمی و تجربی پیچیدگی‌های بسیاری دارد که از حوزه نمایندگی ولی فقیه می‌خواهیم در این حوزه مدیریت کرده و پیگیر مسائل باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز