خبرگزاری کار ایران

| 06:39   
کد خبر : ۱۳۶۵۷۲۸

۲۶۳ خرده فروش مواد مخدر در مشهد دستگیر شدند

فرمانده انتظامی مشهد گفت: ۲۶۳ نفر از عاملان تهیه و توزیع مواد مخدر در جریان اجرای هشتمین مرحله از طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهر شناسایی و دستگیر شدند.

۲۶۳ خرده فروش مواد مخدر در مشهد دستگیر شدند

به گزارش ایلنا از مشهد، سرهنگ احمد نگهبان افزود: هشتمین مرحله از طرح ارتقای امنیت اجتماعی با محوریت مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر در محلات شهر مشهد به مدت ۴٨ ساعت عملیاتی شد.

وی اضافه کرد: در این طرح ماموران انتظامی علاوه بر دستگیری خرده فروشان، ۶ کیلو و ۴۵۴ گرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی آماده فروش را کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: ۱۷ دستگاه موتورسیکلت و ۱۰ دستگاه خودرو سواری که برای توزیع مواد مخدر استفاده می شدند نیز در این عملیات توقیف شد.

نگهبان افزود: ۳۴۲ معتاد متجاهر و کارتن خواب نیز در این عملیات جمع آوری و به کمپ های ترک اعتیاد منتقل شدند و ۶ پاتوق تهیه و توزیع مواد افیونی نیز در این طرح مهر و موم شد.

وی ادامه داد: پلیس، خدمتگزار و حامی مردم است و در مبارزه با سوداگران مرگ از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد، شهروندان نیز در صورت اطلاع از فعالیت قاچاقچیان و خرده فروشان مواد افیونی موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز