کد خبر: 1342157 A

مدیرکل راهداری استان:

بیش از چهار میلیون خودرو از راه‌های قزوین تردد کردند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: از ابتدای اجرای طرح نوروزی در ۲۴ اسفند تاکنون ۴ میلیون و ۱۴۱ هزار و ۲۹۰ دستگاه وسیله نقلیه در راه‌های این استان تردد کرده‌اند.

بیش از چهار میلیون خودرو از راه‌های قزوین تردد کردند

به گزارش ایلنا، جواد حق‌لطفی افزود: این میزان تردد نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۴ میلیون و ۳۴۸ هزار و ۴۴ دستگاه وسیله نقلیه ۵ درصد کاهش داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین اضافه کرد: ناوگان حمل ونقل مسافر استان قزوین نیز در طول همین مدت ۱۶ هزار و ۸۵۳ مسافر را در داخل و یا به خارج از استان جابه‌جا کرده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۲ درصد کاهش نشان می‌دهد.

وی عنوان کرد: نوروز ۱۴۰۲ ناوگان حمل و نقل مسافر استان قزوین با ۷۰۰ دستگاه اعم از اتوبوس، مینی‌بوس و سواری کرایه به مسافران جاده‌ای خدمات رسانی می‌کند.

این مسئول ادامه داد: در این ایام اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین با ۲۶ راهدارخانه، ۴۰۰ راهدار در قالب ۲۵ تیم راهداری به طور مستمر خدمات خود را به کاربران جاده‌ای ارائه می‌دهد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین از برگزاری طرح پویش سراسری همراهان سفر ایمن در سه نقطه مجزا از راه‌های استان نیز خبر داد و گفت: این طرح برای دومین سال متوالی در مجتمع‌های خدماتی رفاهی آفتاب درخشان صحرا واقع در آزادراه قزوین-زنجان، ایرانیان(مرادی) در آزادراه قزوین-کرج و یک راهدارخانه منتخب در کوهین واقع در آزادراه قزوین-رشت با برنامه‌های فرهنگی، هنری و سرگرمی اجرا می‌شود.

حق‌لطفی افزود: در سال جاری به دلیل تقارن نوروز با ایام ماه مبارک رمضان و برای بهره‌مندی بیشتر از برکات این ماه پرفیض این طرح با شعار با یاد خدا و همراهی شما اجرا می‌شود و ستاد اقامه نماز حضوری فعال در پویش خواهد داشت.

انتهای پیام/
استان قزوین خودرو راهداری و حمل و نقل جاده طرح نوروزی وسیله نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر