کد خبر: 1342089 A

رئیس پلیس راه استان عنوان کرد؛

پیش بینی گره ترافیکی برای راه‌های قزوین در روز دوشنبه/ خانواده‌ها سفر را به ساعات پایانی سال موکول نکنند

رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: در حال حاضر ترافیک در راه‌های استان نیمه سنگین است و پیش بینی می‌شود از بعدازظهر فردا ترددها افزایش یافته و گره ترافیکی داشته باشیم.

پیش بینی گره ترافیکی برای راه‌های قزوین در روز دوشنبه/ خانواده‌ها سفر را به ساعات پایانی سال موکول نکنند

سرهنگ فرهاد ذاکری‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین با اشاره به وضعیت راه‌های استان گفت: در حاضر حاضر وضعیت ترافیکی در تمام محورها نیمه سنگین است و از بعدازظهر امروز و فردا صبح افزایش می‌یابد و توصیه می‌شود خانواده‌ها سفرهای خود را از امروز یا صبح فردا آغاز کرده و به ساعات منتهی به تحویل سال موکول نکنند.

رئیس پلیس راه استان قزوین ادامه داد: باتوجه به پیش بینی بارش باران برای بعدازظهر فردا احتمال لغزندگی جاده‌ها و کندی حرکت وجود دارد.

وی عنوان کرد: محدودیت تردد ماشین‌های سنگین در محور قدیم قزوین به رشت تا فردا ادامه دارد.

این مقام انتظامی استان ادامه داد: درحال حاضر 30 تیم جهادی در دو شیفت صبح و بعدازظهر در مناطق آزادراهی و نقاط حادثه خیز استقرار دارند و ضمن اقدامات پیشگیرانه به مواردی مانند استفاده از کمربند ایمنی و عدم استفاده از تلفن همراه نظارت دارند.

وی ادامه داد: اتومبیل‌هایی که رفتار پرخطر داشته باشند به صورت ساعتی توقیف می‌شوند.

ذاکری‌منش بیان کرد: طرح رعایت فاصله طولی هم در محدوده راه‌های استان درحال اجرا است و به طور نامحسوس کنترل می‌شود و درصورت مشاهده تخلف جریمه شده و برای مالک خودرو پیامک ارسال می‌شود.

وی تاکید کرد: در ایام نوروز باتوجه به اینکه معمولا ظرفیت خودروها تکمیل است و خانواده‌ها سفر می‌کنند، برای حفظ جان عزیزان و اعضای خانواده رعایت نکات ایمنی راهنمایی و رانندگی و همچنین استفاده از کمربند ایمنی برای تمام سرنشینان اهمیت دو چندان پیدا می‌کند.

انتهای پیام/
پلیس راه استان پیامک ترافیک تلفن همراه خانواده
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر