کد خبر: 1342039 A

مشکلی برای تامین میوه شب عید در آذربایجان غربی وجود ندارد

معاون جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی گفت: مشکلی برای تامین میوه شب عید در آذربایجان غربی وجود ندارد.

مشکلی برای تامین میوه شب عید در آذربایجان غربی وجود ندارد

به گزارش خبرنگار ایلنا، نادر رحیمی  در گفت‌و‌گو با خبرنگاران، با بیان اینکه،تمام نیاز استان در زمینه  میوه عیدانه تامین شده گفت: 35 محل در سطح استان برای توزیع میوه عید در نظر گرفته شده که پرتقال، سیب و دیگر میوه‌های مورد نیاز مردم را تامین و توزیع می‌کنند.

وی افزود: در راستای تامین نیاز مردم، 200 تن پرتقال و 100 تن سیب زرد ذخیره شده که به مرور توزیع می‌شود. همچنین سایر میوه‌های عیدی شامل سیب قرمز و بقیه میوه‌ها هم در انبار موجود است.

معاون توسعه بازرگانی و صنایع جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی، نرخ مصوب برای هر کیلو سیب زرد را 28 هزار و 500 تومان و قیمت هر کیلو سیب قرمز را هم 24 هزار و 500 تومان اعلام کرد و گفت: با توجه به برنامه‌ریزی قبلی، مشکلی در تامین میوه عیدانه مردم نداریم و نیاز استان به طور کامل تامین شده است.

وی ادامه داد: سازمان تعاون روستایی در راستای تهیه و تامین پرتقال عیدانه در استان اقدام کرده و زیر نظر ستاد تنظیم بازار اقدام به توزیع می‌کند.

رحیمی در پایان با اشاره به اینکه غرفه‌های در نظر گرفته شده برای توزیع میوه تنظیم بازار تا پایان تعطیلات فعال خواهند بود، بیان داشت: در این مراکز،  میوه  10 زیر قیمت قیمت  بازار عرضه می‌شود.

انتهای پیام/
آذربایجان غربی تعطیلات تنظیم بازار جهاد کشاورزی میوه شب عید
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر