کد خبر: 1341316 A

دادستان جدید شهرستان البرز:

دستگاه قضایی تمام قد در برابر فساد و مفسد خواهد ایستاد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز گفت: دستگاه قضائی تمام قد در برابر فساد و مفسد خواهد ایستاد و با هرگونه ویژه خواری برخورد خواهد کرد.

دستگاه قضایی تمام قد در برابر فساد و مفسد خواهد ایستاد

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حجت الاسلام محمد تقی زاده ظهر پنجشنبه در آیین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز که در سالن اجتماعات شهید آوینی شهر الوند برگزار شد، اظهار کرد: شهر صنعتی البرز یکی از قطب‌های صنعت کشور محسوب می‌شود و این امر تکلیف مسئولان را در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حوزه رفع موانع تولید و حمایت از بخش صنعت در شرایط جنگ اقتصادی سخت‌تر خواهد کرد و بی تردید دادستانی شهرستان نیز در این حوزه ورود جدی خواهد نمود و از تمام ظرفیت‌ها در جهت گره گشایی در امر تولید استفاده خواهیم کرد.

این مقام قضایی استان در ادامه بیان داشت: احیا حقوق عامه وظیفه تمامی دستگاه‌ها است و دستگاه قضائی بر اساس قانون اساسی پیگیر این امر در بخش‌های مختلف خواهد بود و رویکرد دادستانی شهرستان البرز ضمن حمایت از اقدامات قانونی دستگاه‌ها و نهادها، مطالبه گری در حوزه حقوق عامه است و مطمئناً هرکجا حقوق عمومی در معرض تضییع اشخاص و دستگاه‌ها قرار گیرد، دستگاه قضائی قاطعانه ورود خواهد کرد و با خاطی برخورد خواهد نمود.

حجت الاسلام تقی زاده تاکید کرد: دستگاه قضائی تمام قد در برابر فساد و مفسد خواهد ایستاد و با هرگونه ویژه خواری برخورد نموده و در این حوزه رویکرد ما ابتدائاً پیشگیرانه و در غیر این صورت با متخلفان و مفسدین مماشات نخواهیم کرد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز در پایان خاطرنشان کرد: تسهیل و ارتقا کیفیت خدمات قضائی و تکریم ارباب رجوع در راستای سند تحول قوه قضائیه یکی دیگر از برنامه‌های بنده در داستانی شهرستان البرز است و در این خصوص نیز طرح‌هایی تدوین شده و طی سال آتی اجرایی خواهد شد، تا رضایت حداکثری شهروندان جلب شود.

در پایان این مراسم از تلاش‌ها و زحمات حجت السلام مسعود محمدزاده تقدیر و حجت الاسلام محمد تقی زاده به سمت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز معرفی شد.

انتهای پیام/
انقلاب حقوق دادستان عمومی و انقلاب صنعت منویات مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر