کد خبر: 1341297 A

مدیرکل ورزش و جوانان استان:

وزنه برداری در قزوین از زیرساخت‌های مناسبی برخوردار است

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: در استان قزوین ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های خوبی در حوزه وزنه برداری وجود دارد که و راه‌اندازی لیگ استانی به این ورزش کمک می‌کند.

وزنه برداری در قزوین از زیرساخت‌های مناسبی برخوردار است

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، عباس علایی مقدم در مجمع انتخاباتی هیأت وزنه برداری استان قزوین که صبح امروز برگزار شد، گفت: درحال حاضر در شهرستان تاکستان سالن اختصاصی وزنه برداری وجود دارد و آماده ارائه اقدامات لازم در سایر شهرستان‌ها هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین ادامه داد: در حوزه بانوان هم یک مربی تیم ملی داریم و با این ظرفیت می‌توان به شناسایی سایر استعدادها پرداخت تا در آینده قهرمان ملی را داشته باشیم.

وی عنوان کرد: در ب ازی‌های آسیای هانگژو هم این فرصت برای وزنه برداران ملی وجود دارد که رقابت کرده و به نتایج مثبتی دست پیدا کنند.

نایب رئیس فدراسیون وزنه برداری هم در این مجمع گفت: ظرفیت‌های وزنه برداری خوبی در قزوین وجود دارد که مهسیما بابایی مربی تیم ملی ازجمله آن‌ها است و با برنامه ریزی و سرمایه گذاری می‌توان نتایج مطلوبی را در این حوزه به دست آورد.

بهداد سلیمی ادامه داد: در طول هشت ماه گذشته تلاش‌های خموبی برای کمک به وزنه برداران انجام شد که در نتیجه آن اولین پرداختی‌ها در اختیار استان‌ها قرار گرفت که 300 میلون تومان آن به قزوین پرداخت شد.

در این مجمع با رای اعضای حاضر، مرتضی محمدی به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیأت وزنه برداری استان انتخاب شد.

انتهای پیام/
استان قزوین تیم ملی سرمایه گذاری ورزش و جوانان وزنه برداری
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر