کد خبر: 1340467 A

سرپرست فرماندار همدان اعلام کرد؛

میدان پیشاهنگی نیازمند اصلاحات هندسی است/ تمدید طرح ترافیک همدان در سال آینده

سرپرست فرمانداری همدان از نیاز انجام اصلاحات هندسی در میدان پیشاهنگی شهر همدان خبر داد و گفت: پس از حذف میدان، جداول و چراغ راهنمایی باید جابه‌جا شوند و زمان‌بندی چراغ‌های راهنمایی نیز تغییر کند تا مشکل ترافیک حل شود.

میدان پیشاهنگی نیازمند اصلاحات هندسی است/ تمدید طرح ترافیک همدان در سال آینده

به گزارش ایلنا از همدان، مسلم مخفی پیرامون مسأله تخریب میدان پیشاهنگی شهر همدان و تبدیل آن به چهارراه، اظهار کرد: به علت کاهش بار ترافیکی و با نظر مشاور ترافیک، میدان را برداشتند که در ابتدا مسائلی به وجود آورد چراکه اصلاحات لازم در آن نقطه صورت نگرفته بود.

مخفی تصریح کرد: پس از حذف میدان و تبدیل آن به تقاطع، باید اصلاحات هندسی مانند تغییر در جداول در آن نقطه صورت می‌گرفت همچنین چراغ‌های راهنمایی و رانندگی جابه‌جا می‌شد و زمان‌بندی آن نیز تغییر می‌کرد. با انجام این اصلاحات پیش‌بینی می‌شود تا وضعیت ترافیکی بیشتری در آن منطقه داشته باشیم.

سرپرست فرمانداری همدان در رابطه با نتیجه اعمال طرح ترافیک تردد خودروها براساس پلاک زوج یا فرد، توضیح داد: در این چند هفته که طرح اجرا شده، رضایت مردمی را به دنبال داشته و ترافیک روانی را در اوج پیک شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه این طرح در سال آینده نیز اجرا خواهد شد، مطرح کرد: طرح محدودیت تردد براساس پلاک خودرو نیاز به اصلاحاتی دارد که باید اعمال شود همچنین ممکن است بخش‌های دیگری به منطقه اعمال طرح اضافه شود.

سرپرست فرمانداری همدان در پایان با اشاره به اینکه فعلاً برنامه‌ای برای فروش طرح ترافیک نداریم، بیان کرد: تصمیم داریم تا برنامه و تسهیلاتی برای عبور و مرور تاکسی‌های اینترنتی و تلفنی درنظر بگیریم.

انتهای پیام/
ترافیک همدان اصلاحات طرح ترافیک فرماندار همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر