کد خبر: 1340338 A

مدیر عامل شرکت توزیع برق شیراز خبرداد؛

آماده باش ۶۰ گروه عملیاتی در طرح بهار در بهار

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز از آمادگی و همراهی تمامی اکیپها و گروه های عملیاتی این شرکت جهت خدمت رسانی به شهروندان و مسافران در بهار قرآن و بهار طبیعت خبر داد.

آماده باش ۶۰ گروه عملیاتی در طرح بهار در بهار

به گزارش ایلنا، محمدرضا سلاحی در جمع خبرنگاران با اشاره به اتخاذ تصمیمات و تجهیز گروه‌های عملیاتی پیشواز بهار از اول اسفند ماه به منظور ایجاد و ارتقاء آمادگی در ایام پایانی سال گفت: امسال با توجه به بهبود وضعیت شیوع بیماری کرونا و پیش بینی حجم عظیم مسافران نوروزی به شیراز، برنامه ریزی‌های بهنگام و منسجمی برای ارتقاء و تداوم ارائه خدمات توسط این شرکت، آماده و اجرایی شده است.

وی بهبود شاخصهای فنی و کیفی از قبیل افزایش قابلیت اطمینان شبکه در مناطق مذهبی و گردشگری،روشنایی معابر اصلی و مبادی و شریان های راه اصلی کلانشهر شیراز را از جمله اقدامات دانست که با همراهی و همکاری سایر سازمان‌ها و ادارات بویژه شهرداری شیراز عملیاتی شده است.

سلاحی با اشاره به بهسازی و نوسازی شبکه های برق با رویکرد ارتقا خدمات در گذشته بویژه روشنایی در محله تاریخی سید ذوالفقار، مناطق حساس حرم مطهر شاهچراغ، حافظیه، سعدی، باغ ارم، مجموعه زندیه، بلوارها و خیابان‌های مهم مانند بلوار ارم، خیابان آزادی، دروازه قرآن و ... گفت: در اجرای این طرح‌ها توجه ویژه‌ای به تناسب طرح‌ها با بافت فرهنگی و تاریخی و مبلمان شهری شده است.

سلاحی با اشاره به اینکه شیراز یکی از مقاصد مهم سفرهای نوروزی است گفت: سعی خواهیم کرد، وضعیت روشنایی معابر در همه ورودی‌های شیراز بررسی و عیوب احتمالی آن را مرتفع نماییم و در این ایام حضور گروه‌های تعمیرات روشنایی شرکت در سطح شهر جهت مردم عزیز ملموس‌تر خواهد بود.

وی از بررسی و رفع مشکلات روشنایی در نقاط گردشگری و همکاری با شهرداران جهت رفع احتمالی مشکلات برقی مبادی ورودی پارک‌ها و بوستان‌ها خبر داد و گفت: با همکاری شهرداری شیراز، همه پارکها و بوستان هایی که قرار است به اسکان مسافران اختصاص یابد، نسبت به شناسایی و رفع مشکلات برق‌ رسانی و روشنایی معابر منتهی اقدام لازم انجام شده است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز اظهارداشت: تیم های عملیاتی مرکز فوریت‌های برق نیز در ایام پایانی سال و نوروز  به شکل شبانه روزی فعال و آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به شهروندان و مسافران هستند.

سلاحی با اعلام آماده باش کامل تمامی نیرو ها و گروه های عملیاتی در چهار شبه آخر سال و ایام نوروز گفت: از شهروندان تقاضا داریم از کارهای خطر آفرین بویژه برافروختن آتش و مواد آتش زا در مجاورت تاسیسات برق در چهارشنبه آخر سال اجتناب کنند.

مدیر عامل شرکت توزیع برق شیراز افزود: امسال علاوه بر سامانه 121، سامانه برق من برای دریافت گزارش و ارائه خدمات در دسترس شهروندان است.

انتهای پیام/
برق خدمت رسانی طبیعت قرآن مسافران
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر