کد خبر: 1338701 A

سارقین مسلح در دیلم دستگیر شدند

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری سارقین مسلح خودرو در شهرستان دیلم خبر داد.

سارقین مسلح در دیلم دستگیر شدند

به گزارش ایلنا، سرهنگ سهام صالحی در گفت و گویی اظهار کرد: در پی اعلام سرقت مسلحانه و به سرقت بردن دو دستگاه خودرو سواری از افراد غیر بومی در روستای عامری شهرستان دیلم، ماموران پلیس آگاهی با همکاری سایر واحدهای انتظامی شهرستان پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و همچنین اجرای طرح مهار در سطح شهرستان، اقدام به شناسایی متهمان کرده و در یک عملیات ضربتی ،این افراد را که قصد خروج از مرز استان به سمت استان خوزستان داشتند، دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: مال‌باختگان به پلیس گفتند که در منزل یکی از دوستان خود در روستای عامری مهمان بوده که نیمه شب تعداد 2 نفر مسلح به سلاح گرم و با سر و روی پوشیده وارد منزل شده و با بستن دست و پای آنان دو دستگاه خودروی سواری متعلق به شکات را سرقت می برند.

صالحی با اشاره به اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی با توقیف هر دو خودرو سرقتی، سارقان مسلح را نیز دستگیر کردند افزود : متهمان در تحقیقات به عمل آمده به بزه انتسابی اعتراف که حسب دستور مقام قضایی روانه زندان شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک مراتب را بدون فوت وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.

انتهای پیام/
خودرو سرقت فرمانده انتظامی استان فوت سرقت مسلحانه
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر