کد خبر: 1338641 A

وزیر ارتباطات خبر داد؛

راه اندازی بیش از ۱۰۰ سایت مخابراتی جدید در مشهد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از ابتدای امسال بیش از ۱۰۰ سایت جدید در مشهد نصب و راه اندازی شده است همچنین اقدامات ویژه ای در داخل و اطراف حرم مطهر رضوی انجام شده تا امکان برقراری ارتباط با کیفیت تلفن همراه برای زائران و مجاوران فراهم شود.

راه اندازی بیش از ۱۰۰ سایت مخابراتی جدید در مشهد

به گزارش ایلنا از مشهد، عیسی زارع پور در بازدید از ۲ طرح مخابراتی مشهد افزود: طرح اجرای فیبر نوری منازل و کسب و کارها در مشهد آغاز شده اما سرعتاجرای آن کُند است و امیدواریم با همت متولیان طرح، سرعت پیشرفت اجرای این طرح ارتباطی در سال ۱۴۰۲ شتاب بگیرد.

وی افزود: با تکمیل طرح فیبر نوری یاد شده مردم مشهد اینترنت با سرعتهای چند صد مگا بیت برثانیه را در منازلشان تجربه خواهند کرد چنان که طی بازدید امروز دیدیم که شرکت شاتل سرویس های اینترنتی با سرعت های ۵۰۰ تا ۶۰۰ مگابیت بر ثانیه به مشهدی ها ارائه می کند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با ابراز امیدواری از شتاب گرفتن طرح فیبرنوری مشهد در سال آینده گفت: ارائه اینترنت در قالب فیبرنوری در همه استان طی ۲ سال آینده عملی خواهدشد.

زارع پور افزود: همه شرکتهای فعال در عرصه خدمات اینترنت تلاش می کنند تا بهترین کیفیت اینترنت را برای زائران و مجاوران در مشهد فراهم کنند.

انتهای پیام/
ارتباطات و فناوری اطلاعات تلفن همراه حرم مطهر مشهد وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر