کد خبر: 1336848 A

رئیس کل دادگستری گلستان خبرداد؛

دستگیری سه تن از کارکنان یکی از ادارات استان هنگام دریافت رشوه

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: سه تن از کارمندان اداره ثبت اسناد و املاک در استان گلستان به اتهام دریافت رشوه دستگیر شدند.

دستگیری سه تن از کارکنان یکی از ادارات استان هنگام دریافت رشوه

به گزارش ایلنای گلستان، حیدر آسیابی اظهار کرد: این افراد برای ارائه تصویر ِ اسناد قدیمی یک زمین ِ  2 هزار متری در بلوار ناهارخوران گرگان به ارزش 180 میلیارد تومان -که یکی از مناطق گران قیمت این شهر است تقاضای دریافت رشوه کرده بودند. 

آسیابی افزود: متهمان زمان دریافت رشوه 600 میلیون تومانی، توسط کارشناسان حفاظت و اطلاعات دادگستری و اداره ثبت اسناد و املاک استان دستگیر شدند. 

آسیابی افزود: برای خاتمه دادن به دعوای ملکی دو نفر بر سر این زمین ، تصویر این اسناد قدیمی تعیین کننده بود و متهمان با استفاده از این فرصت، برای ارائه این تصاویر از یکی از طرفین پرونده، درخواست پول کرده بودند که شناسایی شدند. 

وی ادامه داد: متهمان فعلا بازداشتند و تحقیقات ادامه دارد. 

رئیس کل دادگستری گلستان به مردم توصیه کرد: به افرادی که ادعای حل مشکل آنان از راه‌های غیرقانونی و در ازای دریافت پول در دستگاه قضایی و سازمان‌های تابعه قوه قضاییه را دارند، اعتماد نکنند و در صورت مواجه شدن با چنین مواردی با شماره 1580 حفاظت و اطلاعات دادگستری استان تماس بگیرند و اطلاع دهند و یا حضوری به حفاظت و اطلاعات دادگستری استان به نشانی گرگان ، بلوار شهید کلانتری ( کمربندی)، خیابان دانشجو ، دادگستری کل مراجعه کنند.

انتهای پیام/
دادگستری گلستان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر