کد خبر: 1335831 A

فرماندهی انتظامی استان سمنان خبر داد؛

" قتل " پایان تلخ یک دورهمی دوستانه / قاتل جوان در کمتر از ۲ ساعت دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان از یک نزاع خونین منجر به قتل و دستگیری قاتل در کمترین زمان ممکن توسط ماموران انتظامی خبر داد.

" قتل " پایان تلخ یک دورهمی دوستانه / قاتل جوان در کمتر از ۲ ساعت دستگیر شد

به گزارش ایلنا، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای گفت: طی یک دورهمی دوستانه ۹ جوان در یک باغ واقع در یکی از مناطق تفریحی شهر مجن از توابع بخش بسطام شهرستان شاهرود، ۲ جوان به دلیل شوخی با یکدیگر درگیر می‌شوند.

وی افزود: جوان ۲۱ ساله با استفاده از چاقویی که همراه داشت با وارد کردن ضرباتی به قفسه سینه فرد ۳۶ ساله، وی را داخل خودروی پارک شده داخل باغ رها می ‌کند و از محل متواری می‌شود.

سرهنگ موقوفه‌ای با بیان اینکه مضروب توسط سایر دوستانش به یکی از مراکز درمانی منتقل می شود، ادامه داد: مرد ۳۶ ساله به دلیل جراحات وارده در بیمارستان فوت می‌کند و پلیس بلافاصله وارد عمل می شود و ماموران انتظامی شهرستان شاهرود، در کمتر از ۲ ساعت، قاتل جوان را در حالی که در صندلی عقب یک دستگاه پراید مخفی و قصد متواری شدن داشت، در تور ایست و بازرسی شناسایی و دستگیر می‌کنند.

این مقام ارشد انتظامی استان از انتقال متهم به مقر انتظامی سخن گفت و ابراز داشت: سرانجام قاتل به قتل دوست خود در درگیری لفظی با وی اعتراف و با قرار وثیقه روانه زندان شد. 

فرمانده انتظامی استان سمنان در پایان یک شوخی نابجا و یک لحظه خشم بدون تفکر را عامل یک قتل برشمرد و تاکید کرد: مهارت‌های رفتاری و گفتاری یکی از مهمترین اصولی است که می‌تواند در سلامت فرد و جامعه تأثیر مستقیم داشته و از وقوع اتفاقات تلخ پیشگیری کند.

انتهای پیام/
قتل دورهمی دوستانه مهارت های رفتاری و گفتاری
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر