کد خبر: 1332290 A

نایب رئیس کانون عالی بازنشستگان کشور:

امروزه جامعه کارگری بدترین شرایط را تجربه می کند/ سوء مدیریت عامل بی‌عدالتی و تبعیض است

نایب رئیس کانون عالی بازنشستگان کشور گفت: از نظر معیشت کارگران و بازنشستگان در سخت ترین شرایط به سر می‌برند.

امروزه جامعه کارگری بدترین شرایط را تجربه می کند/ سوء مدیریت عامل بی‌عدالتی و تبعیض است

به گزارش خبرنگار ایلنا، نصرالله دریا بیگی نایب رئیس کانون عالی بازنشستگان کشور و دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران در جمع اعضای هیأت اجرایی خانه کارگر تشکیلات گیلان ضمن ابراز خرسندی از اینکه خدمتگزار جامعه کارگری است گفت: در راس امور تشکیلات خانه کارگر شخص علیرضا محجوب است که قلم، قدم، کارکرد و همه عملکرد او بر مبنای انسان دوستی، حق، عدالت، قانون، انسجام و وحدت است.

وی افزود: بنده بعد از رهبر معظم انقلاب که همیشه یک الگوی اعظم و حامی و یاور جامعه کارگری بودند و هستند، محجوب را به عنوان یک الگو قبول دارم و سعی دارم در عملکرد خود همواره از وی تبعیت کنم.

دریابیگی در ادامه با اشاره به اینکه جامعه کارگری همواره حامی انقلاب و ولایت بوده است گفت: امروزه بدترین شرایط را جامعه کارگری تجربه می‌کند و از نظر معیشت کارگران و بازنشستگان در سخت ترین شرایط به سر می‌برند.

نایب رئیس کانون عالی بازنشستگان کشور، عامل این بی عدالتی و تبعیض را سوء مدیریت بعضی از دولت و مجلس‌ها و انتخاب افراد ناکارآمد عنوان کرد و خاطر نشان کرد: کارگران که سربازان امام و انقلاب بودند با مشکلات عدیده دست و پنجه نرم می کنند و باید برای این قشر چاره ای اساسی اندیشیده شود.

انتهای پیام/
انقلاب جامعه دولت رهبر معظم انقلاب قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر