کد خبر: 1329643 A

رئیس پلیس راه استان خبر داد؛

بارش شدید برف در راه‌های قزوین/ تردد خودروها بدون زنجیر چرخ ممنوع شد

رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: در پی بارش شدید برف از ساعات آغازین صبح امروز و لغزندگی جاده‌ها، رانندگان از سفرهای غیرضروری خود داری کرده و حتما تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

بارش شدید برف در راه‌های قزوین/ تردد خودروها بدون زنجیر چرخ ممنوع شد

به گزارش ایلنا، سرهنگ فرهاد ذاکری منش گفت: خوشبختانه با ورود سامانه‌های بارشی به کشور شاهد بارش نزولات آسمانی در کشور و استان قزوین هستیم، به همین منظور نیروهای پلیس راه به همراه عوامل راهداری و امدادی به طور مستمر در محورهای مواصلاتی مستقر بوده و در حال خدمت رسانی به هموطنان هستند.

رئیس پلیس راه استان قزوین با بیان اینکه از ساعات آغازین صبح امروز بارش شدید برف در استان آغاز شده و ادامه دارد، افزود: وضعیت تردد در جاده و محورهای مواصلاتی استان به طور مستمر اطلاع رسانی شده و رانندگان قبل از حرکت نسبت به شرایط جوی و وضعیت شد آمدی در جاده‌ها آگاهی پیدا کرده و با اطمینان بیشتری راهی مسیر خود شوند.

وی با اشاره به اینکه نیروهای پلیس راه در تمام محورها به صورت آماده باش بوده و به منظور حفظ سلامت هموطنان از تردد خودروهای فاقد زنجیر چرخ خودداری خواهند کرد، تاکید کرد: رانندگان قبل از حرکت حتما از سالم بودن سیستم گرمایشی، ترمز، برف پاکن و چراغ های خودرو اظمینان پیدا کرده و در صورت مواجهه با هرگونه مشکل در محورها با شماره 110 تماس بگیرند.

انتهای پیام/
استان قزوین پلیس راه استان جاده خودرو رئیس پلیس راه استان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر