کد خبر: 1329484 A

نماینده قزوین، آبیک و البرز در مجلس:

انسجام و یکپارچگی ملت ایران پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن برای تمام جهان بود

نماینده قزوین، آبیک و البرز در مجلس گفت: مردم کشور با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن این پیام را به دنیا مخابره می‌کند که این کشور تا زمان ظهور منسجم و یکچارچه باقی خواهد ماند.

انسجام و یکپارچگی ملت ایران پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن برای تمام جهان بود

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، لطف الله سیاهکلی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خط خود را با دشمن مشخص می‌کنیم و می‌گوییم کشوری یکپارچه هستیم.

نماینده قزوین، آبیک و البرز در مجلس ادامه داد: این کشور با مردم متدین، براساس حکومت مردم سالار دینی‌، اراده ملت و محتوای اسلامی اداره می‌شود و تا زمانی که پرچم را به صاحب اصلی خود امام عصر(عج) تحویل دهد یکپارچه خواهد بود.

وی عنوان کرد: این راهپیمایی مشتی محکم علیه استمبار است و نشان داد تلاش دشمن و تحریم‌های ظالمانه ملت ایران را از راهپیمایی منصرف نمی‌کند و توطئه‌های دشمن نقش برآب می‌شود.

راهپیمایی ۲۲ بهمن پایبندی مردم به انقلاب را نشان داد

نماینده دیگر قزوین، آبیک و البرز در مجلس هم گفت: مردم با حضور در راهپیمایی امروز نشان دادند که پایبند ارزش‌های انقلاب بوده و یک حامی هستند و بزرگترین بازدارندگی برابر دشمنان دارد.

فاطمه محمدبیگی ادامه داد: دشمن در سال جاری برای عدم برگزاری ۲۲ بهمن همه تلاش خود را کرد اما این راهپیمایی پرشکوه‌تر از هر سال برگزار شد و با مرطمی بصیر و انقلابی چهل و چهارمین بهار انقلاب را دیدیم.

وی عنوان کرد: ایران به عنوان محور مقاوت مطرح است و اقتدار امروز ما با هیچ دوره‌ای قابل مقایسه نیست و انقلاب اسلامی به مسیر خود ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/
۲۲ بهمن جهان مرگ ملت ایران ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر