کد خبر: 1329242 A

استاندار لرستان :

ظرفیت های الیگودرز نقش مهمی در رفع مشکل اشتغال دارد

استاندار لرستان گفت :ظرفیتهای الیگودرز نقش مهمی در رفع مشکل اشتغال دارد.

ظرفیت های الیگودرز نقش مهمی در رفع مشکل اشتغال دارد

به گزارش ایلنا ، فرهاد زیویار در حاشیه سفر به الیگودرز در جمع خبرنگاران گفت: دهه مبارک فجر فرصتی مناسب برای ارائه کارنامه دولت در یک سال گذشته است که در همین راستا سفرهای یک روزه به شهرستان های استان با هدف بهره‌برداری از خدمات صورت گرفته در دستور کار قرار دارد .

وی افزود: در سفر به شهرستان الیگودرز بخشی از برنامه دهه فجر امسال بود که بخشی از پروژه های عمرانی و اقتصادی این شهرستان به نمایندگی از سایر پروژه ها افتتاح و به بهره برداری رسید .

 استاندار لرستان تاکید کرد: ظرفیت های الیگودرز به گونه‌ای است که در آینده می‌تواند نقش مهمی در رفع مشکل اشتغال و توسعه این شهرستان ایفا کند .

زیویار اظهار داشت: اعتبار پروژه هایی که امروز در الیگودرز به بهره برداری رسید بالغ بر ۲۲۰ میلیارد تومان ذکر شده که در قالب طرح های عمرانی و اقتصادی تعریف شده است.

وی ادامه داد: پارک بانوان یکی از پروژه هایی بود که با همت شهرداری و شورای شهر الیگودرز مقدمات اجرای این پروژه انجام گرفته و در برنامه امروز کلنگ زنی شد و اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد تومان برای آن در نظر گرفته شده است .

وی اظهار کرد: گلخانه صنعتی هوشمند اسپانیایی فعال در زمینه کاشت صیفی و سبزیجات از دیگر پروژه های اقتصادی بود که با ۵۷ میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی تکمیل و افتتاح گردید.

استاندار لرستان افزود: تعداد ۸ پروژه حوزه آب و فاضلاب، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مرکز دیالیز و غربالگری بیماران سرطانی از دیگر پروژه های مهمی هستند که در سفر امروز مورد بهره برداری قرار گرفتند .

 

انتهای پیام/
اشتغال سبزیجات سرمایه گذاری بخش خصوصی شورای شهر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر