کد خبر: 1328464 A

استاندار لرستان :

۳۰۰ میلیارد اعتبار برای احیای صنعت لرستان تخصیص داده شد

استاندار لرستان گفت: ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای احیای صنعت لرستان تخصیص داده شد .

 ۳۰۰ میلیارد اعتبار برای احیای صنعت لرستان تخصیص داده شد

به گزارش ایلنا ، فرهاد زیویار در آیین افتتاح مدرسه ۶ کلاسه روستای برکت آباد بخش اشترینان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۱۵۸ میلیارد تومان معادل ۵۰ درصد کل بودجه استان به شهرستان بروجرد اختصاص داده شده است ، اظهار داشت: شهرستان بروجرد استعداد بالایی در صنعت دارد و دولت سیزدهم نیز خدمات خوبی برای احیای صنایع انجام داده است.

وی افزود: از اقدامات خوب دولت برای احیای صنایع و رونق تولید و اشتغال در شهرستان بروجرد افزایش خط اعتباری تسهیلات نساجی بروجرد به میزان ۲۰۰ میلیارد تومان است.

استاندار لرستان گفت: احیای کارخانه خودرو سازی با عنوان فردا موتورز با تولید ۳۰ هزار خودرو در سال و اختصاص اعتبار ۲۵۰ میلیاردی برای شرکت سیلیکون متال از اقدامات دولت در شهرستان بروجرد می باشد.

زیویار با اشاره به تصویب منطقه ویژه اقتصادی بروجرد شهر اشترینان افزود: از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در مناطق ویژه اقتصادی حمایت می شود.

وی با بیان اینکه در شهرستان بروجرد پروژه های خوبی در بخش تولید و اشتغال افتتاح و به بهره برداری رسید ، گفت : دیدار مستقیم و رو در رو با تولید کنندگان و مردم از نعمت های دولت سیزدهم است و تلاش می کنیم همواره در میان مردم باشیم.

 

انتهای پیام/
خودرو سیلیکون صنعت منطقه ویژه اقتصادی افتتاح مدرسه
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر