کد خبر: 1314493 A

نماینده مردم خمین در مجلس خبر داد؛

اختصاص 300 میلیارد ریال اعتبار به طرح بهسازی محور خمین ـ الیگودرز

نماینده مردم خمین در مجلس گفت: 300 میلیارد ریال از اعتبارات تخصیص یافته سفر رئیس جمهوری به استان مرکزی، برای طرح بهسازی محور خمین ـ الیگودرز اختصاص یافت. این محور ارتباطی بین استان‌های مرکزی و لرستان است و در سالهای اخیر روند آن پیشرفت کندی داشته است.

اختصاص 300 میلیارد ریال اعتبار به طرح بهسازی محور خمین ـ الیگودرز

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا نظری با بیان اینکه در محور خمین ـ الیگودرز سوانح رانندگی متعددی اتفاق می افتد، افزود: به منظور کاهش این سوانح و خسارت‌های جانی تلاش می‌شود هر چه زودتر اعتبار تخصیص یافته به این مسیر جذب و روند تکمیلی این طرح شتاب بگیرد.

وی ادامه داد: جاده‌های خمین از مسیر دلیجان ـ محلات و خمین ـ الیگودرز ـ ازنا به عنوان یک محور تعریف شده و مسیرهای خمین ـ شازند، خمین ـ اراک و خمین ـ گلپایگان به عنوان محور دیگری تعریف شده و این چهار مسیر اصلی در برنامه جامع خمین مصوب شدند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ردیف اعتباری برای این طرح‌ها دیده شده اما اعتبارات لازم که باید در این سالها به جاده‌های شهرستان خمین تزریق می‌شد، مبالغ قابل ملاحظه‌ای نبوده است. انتظار می‌رود با جذب اعتبارات به شکل پیوسته اجرای این طرح ها متوقف نشود.

نظری تصریح کرد: نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی با پیگیری‌های لازم سهم بیشتری از اعتباراتی را که در اختیار وزارتخانه بوده را جذب کردند و مردم شهرستان خمین نسبت به آمار بالای تصادفات در این جاده نیز گلایه دارند. 

انتهای پیام/
محور خمین ـ الیگودرز بهسازی جاده 300 میلیارد ریال اعتبار
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر