کد خبر: 1312071 A

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر:

ناوگان اتوبوسرانی شهر قزوین ارتقا پیدا می‌کند

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر قزوین گفت: ارتقای ناوگان اتوبوسرانی و ورود اتوبوس‌های جدید به ناوگان در دستور کار مدیریت شهری و شورا قرار دارد و به دنبال حل مشکلات این حوزه هستیم.

ناوگان اتوبوسرانی شهر قزوین ارتقا پیدا می‌کند

به گزارش ایلنا، حسین صلح‌جو گفت: بی تردید نقش بی بدیل حمل و نقل در توسعه و بالندگی اقتصادی، صنعتی و تولیدی کشور مرهون دستان توانمند فعالان این عرصه است و بی شک در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نبوده‌اند و کارآمدی آنان در این عرصه همواره مورد اذعان همگان و موجب رفاه عمومی است.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر قزوین ادامه داد: اگر این حوزه در شهر ارتقا یابد و مطالبات رانندگان پیگیری شود رضایتمندی عموم مردم را به دنبال خواهد داشت.  

وی همچنین خواستار بروز رسانی دوربین‌های ثبت تخلفات شهری شد و گفت: به منظور کاهش تخلفات و افزایش ایمنی شهروندان باید به روز رسانی دوربین‌های ثبت تخلفات و تجهیزات ترافیکی مورد توجه قرار گیرد.

این عضو شورای شهر قزوین بر لزوم همکاری سایر نهادهای مربوطه در حوزه ساماندهی ترافیک تاکید کرد و گفت: در این حوزه باید سایر دستگاه‌های مربوطه نیز پای کار باشند.

به گفته صلح جو احداث کمربندی در شهر قزوین و تکمیل کمربندی آیت الله باریک بین و اتصال آن به پل امام رضا (ع) منجر به کاهش ترافیک، سهولت تردد شهروندان و کاهش آلودگی محیط زیست خواهد شد.

انتهای پیام/
اتوبوس امام رضا شورای شهر مشکلات شورای شهر قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر