کد خبر: 1309430 A

انتقاد امام جمعه اهل سنت بندرعباس از وضعیت محور گچین–کهورستان تا لار،

امام جمعه اهل سنت بندرعباس از وضعیت محور گچین–کهورستان تا لار انتقاد کرد و گفت: این جاده باعث مرگ بسیاری از عزیزان شده و هر روز شاهد حوادث متعدد است و کسی هم مسئولیت تلفات جانی و مالی ناشی از این حوادث را نمی پذیرد.

انتقاد امام جمعه اهل سنت بندرعباس از وضعیت محور گچین–کهورستان تا لار،

به گزارش ایلنا از بندرعباس، شیخ یوسف جمالی در مراسم خاکسپاری و تشییع شش نفر از جان باختگان حادثه رانندگی محور کهورستان – لار در گچین، با انتقاد از وضعیت این محور بویژه حد فاصل گچین–کهورستان تا لار، عنوان کرد: این جاده باعث مرگ بسیاری از عزیزان شده و هر روز شاهد حوادث متعدد است و کسی هم مسئولیت تلفات جانی و مالی ناشی از این حوادث را نمی پذیرد.

وی با اشاره به اینکه مسئول باید پاسخگوی پذیرش مسئولیت خود باشد، ادامه داد: کسی که مسئولیت این بخش را برعهده می گیرد باید فکرش توسعه راه با هدف تسهیل عبور و مرور و کاهش حوادث جاده باشد و اگر چنین نکند علامت سوال پیش می آید که چنین مسئولی چه کاری باید انجام دهد؟

به گفته امام جمعه اهل سنت بندرعباس، عمده حوادث جاده ای که در محور بندرعباس شیراز رخ می دهد حد فاصل گچین – کهورستان و لار است که اگر چه بخشی از آن انجام شده اما این محور همچنان نیمه کاره است و مشکلات زیادی دارد و هر روز خبر تصادف از این جاده به گوش می رسد.

وی تصریح کرد: مطمئنا خبرهای تصادف و مرگ رانندگان و سرنشینان وسایل نقلیه این محور به گوش مسئولان امر بویژه مسئول راهسازی می رسد؛ آیا این مسئول نباید در قبال این حوادث احساس مسئولیت کند؟ چند نفر باید قربانی شوند تا مسئول ما این را بشنود؟ متاسفانه در یک حادثه این هفته شش نفر جان خود را از دست دادند و دل همه به درد آمد.

شیخ جمالی با ذکر اینکه مفهوم مسئولیت یعنی مورد سوال قرار گرفتن است، گفت: مسئول این جاده باید هم در دنیا و هم آخرت پاسخگوی قربانی شدن مردم در حوادث جاده باشد.

وی اظهار کرد: این جاده به دلیل ترانزیتی بودن و اهمیت آن باید خیلی زودتر به سرانجام برسد تا شاهد حوادث متعدد جاده ای نباشیم.

انتهای پیام/
تصادف جاده مرگ وسایل نقلیه حادثه رانندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر