کد خبر: 1302572 A

مدیرکل میراث فرهنگی لرستان خبر داد؛

کمیته فنی سرمایه‌گذاری در استان تشکیل شد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان از تشکیل کمیته تخصصی فنی سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری در سطح استان لرستان خبر داد.

 کمیته فنی سرمایه‌گذاری در استان تشکیل شد

به‌گزارش ایلنا، عطا حسن‌پور روز یک‌شنبه - شش آذرماه  - در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با تشکیل این کمیته تخصصی، دو فقره موافقت‌نامه اصولی به منظور احداث دو اقامتگاه بوم‌گردی شهرستان‌های نورآباد و بروجرد و یک فقره مجوز ایجاد و اصلاح اقامتگاه بوم‌گردی در شهرستان کوهدشت صادر شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان با اشاره به ضرورت توسعه امکانات رفاهی در در کنار ظرفیت‌های طبیعی و گردشگری لرستان، عنوان کرد: همچنین با تمدید یک فقره موافقت‌نامه اصولی اقامتگاه بوم‌گردی و یک سفره‌خانه سنتی در شهرستان‌های دورود و ازنا موافقت شد.

وی با بیان اینکه لرستان سرشار از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی است و سالانه گردشگران زیادی از نقاط مختلف کشور به این استان سفر می کنند افزود: تلاش می کنیم با ایجاد زیرساخت‌های گردشگری از جمله اقامتگاه‌ها در راستای رفاه گردشگران گام برداریم.

حسن پوردر پایان گفت: امیدواریم توسعه این قبیل امکانات رفاهی و گردشگری در استان موجب رونق صنعت توریسم و کمک به سرانه اقتصادی و اشتغال استان باشد.

انتهای پیام/
تشکیل کمیته فنی سرمایه‌گذاری در لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر