کد خبر: 1290091 A

رئیس پارک علم و فناوری استان:

قزوین اولین برگذار کننده طرح تانا در کشور است

رئیس پارک علم و فناوری استان قزوین گفت: رویداد تانا با هدف حل مسائل واحد‌های صنعتی و کشاورزی در قزوین به عنوان اولین استان برگزار کننده این طرح انجام خواهد شد.

قزوین اولین برگذار کننده طرح تانا در کشور است

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، جعفر احمدی با اعلام این خبر تصریح کرد: هدف از طرح تانا این است که مشکلات و معضلات نوآوری استان قزوین در مباحث مختلف صنعت، کشاورزی و حوزه‌های مختلف را شناسایی و بعد از آن رفع کند.

رئیس پارک علم و فناوری استان قزوین اظهار کرد: بعد از بررسی مسائل از طرف مقابل توانمندی‌هایی که در شرکت‌های فناور و دانش بنیان وجود دارد، این مسئله و موضوع را حل می‌کند.

احمدی با اشاره به اینکه افراد و واحد‌های دارای معضل و افرادی که می‌توانند مشکل را حل کنند باید دور هم جمع شوند، گفت: این مجمع با بحث‌و گفت‌وگو به قطع به نتیجه خواهند رسید.

این مسئول اضافه کرد: خروجی این جلسات قرارداد‌هایی است که شامل تولید شرکت فناوری و انتقال آن بوده و همچنین باعث بر طرف شدن  مشکل دیگر واحد‌های صنعتی می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: رویداد تانا ویژه تمام استان‌ها بوده که استان قزوین اولین برگزار کننده این طرح است و ممکن است آن را به صورت فصلی و یا دو بار در سال برگزار کند.

رئیس پارک علم و فناوری استان قزوین یادآور شد: شبکه نوآوری هربار بین بازیگران مختلف، فناوران و نوآوران، دانشگاه‌ها و دستگاه برگزار شده تا تمام مسائل احصا و در راستا رفع آن‌ها نظرات ثبت شود.

انتهای پیام/
استان قزوین صنعت علم و فناوری فناوری کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر