کد خبر: 1290043 A

معاون کمیته امداد استان:

بیش از 3 میلیارد تسهیلات مسکن به نیازمندان قزوین پرداخت شد

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) قزوین از در اختیار گذاشتن مبلغ 3 میلیارد و 456 میلیون تومان به 230 نیازمند قزوینی به جهت خرید و احداث مسکن در 6 ماه نخست سال خبر داد.

 بیش از 3 میلیارد تسهیلات مسکن به نیازمندان قزوین پرداخت شد

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمد صیادی با اعلام این خبر تصریح کرد: تسهیلات ارائه شده توسط کمیته امداد با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد و 923 میلیون و 300 هزار تومان به نیازمندان استان قزوین پرداخت شد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) قزوین با اشاره به خدمات این نهاد اظهار کرد: در این نهاد به صورت روزانه و ماهانه خدمات متعددی را به نیازمندان تحت پوشش خود ارائه می‌کنیم ولی بعضی  اوقات این افراد با مشکلات دیگری روبرو شده که امیدواریم تسهیلات ارائه شده در این خصوص گره گشا بوده باعث رفع آن شود.

صیادی همچنین اعلام کرد:  اضافه بر تسهیلات ضروری، کمیته امداد امام (ره) قزوین از ابتدای سال جاری مبلغ 3 میلیارد و 456 میلیون تومان به 230 نفر در سرفصل خرید و احداث مسکن و یک میلیارد و 872 میلیون تومان به 147 نفر در سرفصل ودیعه مسکن پرداخته و همچنین قابل ذکر است که تاکنون مبلغ 633 میلیون تومان به 64 نفر از مددجویان استان تسهیلات درمانی پرداخت شده است.

این مسئول با بیان اینکه خدمات قرض الحسنه‌ یکی از اولویت‌ها و برنامه‌های مهم این نهاد است، گفت: در حال حاضر تسهیلات قرض الحسنه در زمینه‌های گوناگون از جمله ایجاد اشتغال، تأمین مسکن، خرید لوازم ضروری، خدمات درمانی و دیگر نیازهای مردم، به نیازمندان پرداخت می‌شود.

وی با اشاره اولویت‌های اساسی این نهاد خاطرنشان کرد: فراهم‌سازی نیازهای ضروری اقشار آسیب‌پذیر تا رسیدن به وضعیت معیشتی مناسب اولویت اساسی این نهاد بوده و درصدد هستیم علاوه بر رفع نیازهای ضروری اقشار آسیب‌پذیر مشکلات اقتصادی و اشتغال‌زایی جامعه را نیز به حداقل برسانیم که این امر برای ما اولویتی اساسی است.

انتهای پیام/
خانواده سلامت کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی مسکن
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر