کد خبر: 1289965 A

نماینده ولی فقیه در گلستان:

‌برخی سخت‌گیری‌ها در شرایط فعلی جامعه اثر معکوس بر جا می‌گذارد/جامعه نیازمند گفت و گو است

نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: جامعه نیاز به گفت و گو دارد گفت و گو هم نباید محدود به یک عده خاص شود ، اینگونه رفتارها  زخم بر پیکر جامعه وارد می کند.

‌برخی سخت‌گیری‌ها در شرایط فعلی جامعه اثر معکوس بر جا می‌گذارد/جامعه نیازمند گفت و گو است

به گزارش ایلنای گلستان،آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی اظهار داشت:‌ جامعه نیاز به گفت و گو دارد و با وجود آنکه رهبر انقلاب سالهاست به مقوله گفت و گو و نشست آزاد در دانشگاه‌ها تاکید دارند و اخیرا رئیس دولت هم برشکل دادن و جهت دادن به گفت و گوها اشاره داشته  ، اما به دلایلی این مهم تاکنون عملی نشد.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری افزود: بحث آزاد در دانشگاه ها این نیست که عده ای فقط صحبت هایی داشته باشند و هر چی دلشان می خواهند بگویند بلکه باید گفت و گو دو طرفه باشد و همه بتوانند حرف بزنند  و صحبت کنند و به صورت منطقی و با پرهیز از نگاه تحکم آمیز و قیم‌مابانه و جمود فکری پاسخ داده شود ما باید این راه را برای نسل جوانمان باز کنیم.

وی با اشاره به ضرورت انعطاف پذیری در حوزه مدیریت مباحث فرهنگی کشور گفت : ‌برخی سخت گیری‌ها در شرایط فعلی جامعه اثر معکوس بر جا می‌گذارد.

امام جمعه گرگان تصریح کرد: از اوایل انقلاب تا امروز هیچ وقت با برگزاری کنسرت ها در این شهر مخالفت وجلوگیری نکردم و هیچ مشکلی هم پیش نیامد  در عوض شاهد بودیم شهرهایی که سخت گیری کردند دچار مشکلاتی شدند.

وی تاکید کرد: اینگونه سخت گیری ها درست نیست و جواب هم  نمی دهد آن هم در این دنیایی که دشمن با آن همه تبلیغات و هجمه های گسترده در حال القای فرهنگ خود به جوانان ما است.

نماینده ولی فقیه دراستان تصریح کرد: در رسانه دشمنان دست به هر کاری برای ایجاد جذبه در بین نوجوانان و جوانان ما می زنند  و از راه های پرجاذبه و ایجاد انگیزه شیطانی و نفسانی در بین جوانان برای رسیدن به اهدافشان تلاش می کنند.

 

انتهای پیام/
نماینده ولی فقیه در گلستان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر