کد خبر: 1287388 A

از 26 تا 29 مهرماه؛

اولین نمایشگاه تخصصی صنعت پلاستیک در قزوین برگزار می‌شود

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین گفت: اولین نمایشگاه تخصصی صنایع پلاستیک در کنار نمایشگاه رنگ، رزین و چسب در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین برگزار می‌شود.

اولین نمایشگاه تخصصی صنعت پلاستیک در قزوین برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار تیتر قزوین، احمد خورگامی افزود: یکی از مهم‌ترین بخش‌های صنعتی کشور که می‌تواند در راستای پویایی تولید، کارآفرینی و اشتغال، توسعه صادرات غیرنفتی و رونق اقتصادی دارای نقش تاثیرگذار باشد صنعت پلاستیک است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین گفت: با توجه به ظرفیت و پتانسیل استان در حوزه صنعت پلاستیک و فعالیت بیش از 400 واحد تولیدی در این حوزه، برگزاری این نمایشگاه با هدف ایجاد بستر مناسب به منظور معرفی توانمندی‌های واحدهای تولیدی و ورود به بازار، در دستور کار این شرکت قرار گرفت.

خورگامی بیان کرد: از 26 تا 29 مهرماه به مدت 4 روز نمایشگاه تخصصی صنایع پلاستیک همزمان با نمایشگاه رنگ، رزین و چسب در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی قزوین برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: واحدهای تولیدکننده استان‌های آذربایجان شرقی، تهران و قزوین تولیدات و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

این مسئول عنوان کرد: اولین نمایشگاه تخصصی صنایع پلاستیک همزمان با نمایشگاه رنگ، رزین و چسب در مدت برگزاری از ساعت 15 تا 21 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین دایر است.

انتهای پیام/
آذربایجان شرقی استان قزوین پلاستیک صادرات غیرنفتی صنعت
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر