کد خبر: 1261831 A

خرده فروشان مواد مخدر در شهرستان البرز دستگیر شدند

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از دستگیری 4 خرده فروش مواد مخدر به همراه کشف تریاک در عملیات ماموان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان البرز خبر داد.

خرده فروشان مواد مخدر در شهرستان البرز دستگیر شدند

به گزارش ایلنا، سرهنگ فرهاد علی بیگی با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اقدامات اطلاعاتی و فنی 2 نفر از خرده فروشان مواد مخدر در شهرستان البرز را شناسایی کرده و دستگیری آن‌ها را در دستور کار خود قرار دادند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین افزود: در بررسی‌های ماموران مشخص شد، متهمان به منظور تهیه مواد مخدر با یکی از قاچاقچیان سابقه دار قرار گذاشته و قصد خرید مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را دارند، که بلافاصله با هماهنگی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان البرز به محل قرار اعزام و در عملیاتی غافلگیرانه، 6 کیلو 400 گرم تریاک کشف و 3 نفر را در این خصوص دستگیر کردند.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی شهرستان البرز در اقدامی دیگر یکی از خرده فروشان مواد در شهر الوند را شناسایی و در بازرسی از مخفیگاه وی 1 کیلو 500 گرم تریاک به همراه تعدادی آلات و ادوات مربوط به توزین و فروش مواد مخدر کشف کردند.

علی بیگی با اشاره به اینکه در این عملیات‌ها 2 دستگاه خودرو سواری پی کی و پژو 405 توقیف شد، خاطرنشان کرد: هر 4 متهم با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/
استان قزوین پلیس مبارزه با مواد مخدر خودرو مواد مخدر خرده فروشان مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر