کد خبر: 1246048 A

رئیس سازمان صمت استان:

رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: در استان قزوین توزیع کالا یکی از مواردی است که با خلاهایی مواجه است و همین امر باعث شده با وجود اینکه تولید مناسبی داریم در برخی حوزه‌ها با افزیاش قیمت و دسترسی نامناسب روبه رو شویم.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، عزیزالله افضلی در همایش اصناف که صبح امروز برگزار شد، گفت:  حل مشکل نظام توزیع در استان نیازمند بهبود ساختار است و با اجرای شبکه نظام تولید کالا می‌توان به نقاط مثبتی رسید.

رئیس سازمان صمت استان قزوین ادامه داد: در بسیاری از موارد به رغم اینکه انتقادها متوجه اصناف است، شاهد این هستیم که کسبه اخلاق و قانون را رعایت می‌کنند و خود آن‌ها در ایجاد شرایط نامطلوب نقشی ندارند.

وی عنوان کرد: در کنار بهبود نظام توزیع یکی از مواردی که اصناف به آن نیاز دارند سرمایه در گردش است که برای تامین آن پیگیری‌هایی در حال انجام است.

این مسئول ادامه داد: فعالیت واحدهای صنفی بدون روانه هم یکی از دیگر مشکلات حوزه اصناف است که ساماندهی اصناف و صدور پرانه برای تمام واحدهای فعال در دستور کار قرار دارد.

افضلی تاکید کرد: اصناف برای ارائه خدمات و اهداف اقتصادی در کشور از نقش قابل توجهی برخوردار هستند به طوری که بدون همکاری آن‌ها برنامه‌های اقتصادی در  بازار قابلیت اجرا ندارند. 

انتهای پیام/
اخلاق استان قزوین سرمایه قانون مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر