کد خبر: 1244587 A

در 3 ماهه اول سال انجام شد؛

مدیرکل استاندارد استان اردبیل از بررسی عملکرد 860 نازل سوخت در 3 ماهه اول سالجاری در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، هاشم علایی مدیر کل استاندارد با اعلام این خبر افزود: کنترل صحت عملکرد نازل های سوخت مایع یکی از وظایف قانونی سازمان ملی استاندارد ایران بوده و این کنترل ها در بازه های زمانی 3 ماهه انجام می گیرد.

وی اظهار کرد: اداره کل  استاندارد استان تمامی تلاش خود را برای تحقق این امر با انجام ماموریت‌ها و رسالت‌های ذاتی خود به کار بسته، بطوریکه در 3 ماهه نخست سالجاری صحت عملکرد تعداد 860 نازل سوخت در سطح استان مورد بررسی قرار گرفته است.

وی یادآور شد: در راستای اصل 44 قانون اساسی و برون سپاری وظایف تصدی گری با همکاری  آزمایشگاه  صلاحیت شده این اداره کل و کارشناسان شرکت ملی پخش فراورده های نفتی استان بازرسی و کنترل عملکرد نازل ها به صورت دوره‌ای انجام می‌شود. 

مدیرکل استاندارد استان اردبیل تاکید کرد: در صورت صحت عملکرد نازل، برچسب انجام آزمون دوره‌ای که قابل مشاهده برای تمامی استفاده کنندگان از نازل مورد نظر است، بر روی نازل نصب و در صورت عدم صحت عملکرد، تا زمان رفع نقص و انجام آزمون مجدد از فعالیت نازل مورد نظر جلوگیری می شود.

علایی از مردم درخواست کرد، در زمان استفاده از نازل های سوخت در جایگاه های عرضه سوخت مایع حتما به گواهی انجام آزمون نازل مورد نظر توجه و در صورت نداشتن این برچسب موارد را از طریق شماره تلفن گویای ۱۵۱۷ یا شماره تلفن های ۸-۳۳۷۴۱۱۵۶ به اداره کل استاندارد استان اردبیل اطلاع دهند.

انتهای پیام/
بنزین سوخت هاشم علایی نازل سوخت استاندارد اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر