کد خبر: 1244471 A

فرمانده انتظامی گلستان:

فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: 153 تن برنج احکتار شده در علی آباد کتول کشف شد و در همین راستا فرد متخلف با تشکیل پرونده به مراجع ذیصلاح معرفی شد.

به گزارش ایلنای گلستان، سردار سعید دادگر اظهارداشت: در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه با احتکار کالاهای اساسی و با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس آگاهی شهرستان علی آباد کتول یک انبار بزرگ احتکار برنج شناسایی شد.

وی افزود: در همین راستا ماموران پلیس آگاهی به همراه نماینده اداره صمت و هماهنگی با مراجع قضائی به محل مورد نظر مراجعه و در بازرسی از انبار مورد نظر 153 تن برنج احتکاری کشف شد.

فرمانده انتظامی گلستان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش این مقدار برنج احتکار شده را بالغ بر 66 میلیارد و 460 میلیون ریال برآورد کردند خاطر نشان کرد : در همین راستا فرد متخلف با تشکیل پرونده به مراجع ذیصلاح معرفی شد.

 بر اساس قوانین باید فهرست و مشخصات کامل کالاهای موجود در انبارها در سامانه جامع تجارت ثبت شود و به استناد مصوبه کارگروه تنظیم بازار و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور در راستای شفافیت در انجام معاملات و رصد دقیق کالا بخصوص کالاهای اساسی، همه واحدهای تولیدی، اصناف و شرکت‌های پخش مکلف به ثبت‌نام در سامانه جامع تجارت هستند.

 

انتهای پیام/
سرداردادگر کشف برنج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر