کد خبر: 1243921 A

عضو شورای شهر مشهد مطرح کرد؛

عضو شورای شهر مشهد گفت: با رویکرد تعامل و مساعدت حداکثری مدیران، پرونده‌های حوزه زمین و مسکن باید هرچه سریع تر تعیین تکلیف شود.

به گزارش ایلنا از مشهد، مجید دبیریان در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان زمین و مسکن و همچنین مدیرکل امور مجامع و حسابرسی داخلی شهرداری مشهد، نگاه به درون بدنه مدیریت شهری و رویش‌های جدید در شهرداری را اتفاق ارزشمندی دانست که در فرآیند انتصابات این دوره محقق شده و اظهارکرد: در گذشته برخی افراد همیشه مدیر بودند و طیفی از کارکنان، همیشه کارشناس ولی امروز باعث افتخار است، افراد جوان، متخصص و باتجربه در شهرداری، فرصت ایفای نقش در مسئولیت‌های مهم را پیدا می‌کنند تا به انجام وظیفه بپردازند.

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد در ادامه از شهردار خواست که تغییرات و انتصابات پیش رو را هم، با همین نگاه تخصص‌گرایانه و بر مبنای شایسته‌سالاری انجام دهد.

دبیریان با اشاره به سازمان زمین و مسکن شهرداری مشهد ، از آن به‌عنوان یکی از مهم ترین بخش‌های مدیریت شهری یاد کرد و گفت: تحقق بخش زیادی از شعارها و محورهای مدنظر شورای ششم، به عملکرد سازمان زمین و مسکن گره خورده است.

وی با تاکید بر لزوم تسریع در فرآیند پاسخگویی به مردم توسط این سازمان، تصریح کرد: پرونده‌های متعددی از سوی سازمان زمین و مسکن داریم که برای پاسخگویی به شورای شهر و کمیسیون حقوقی، املاک و قراردادها مراجعه می‌کنند؛ با رویکرد تعامل و مساعدت حداکثری، ضمن تکریم ارباب رجوع، باید تسریع در پاسخگویی به آنها در دستورکار قرار گیرد.

دبیریان با اشاره به انتصاب مدیرکل امور مجامع و حسابرسی داخلی شهرداری، گفت: یکی از محورهای مورد تاکید شورای شهر در تباصر بودجه سال ۱۴۰۱، وارد شدن شرکت‌های وابسته به شهرداری مشهد به فرآیندهای بورسی است؛ انتظار داریم مدیریت جدید، با نگاه تحولی به این عرصه وارد شود و به سمت ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری و شرکت‌ها رفت.

رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر مشهد افزود: امیدواریم با پیگیری‌های مجدانه بتوانیم در دوره جدید مدیریت شهری، حداقل ۵ شرکت مهم و اصلی شهرداری مشهد را وارد بازار بورس کنیم و از ظرفیت بورس بهره‌ بگیریم تا یکی از مهمترین منویات شورای ششم، محقق شود. 

انتهای پیام/
زمین شهرداری مسکن مشهد شورای شهر مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر