کد خبر: 1242382 A

مدیرکل آموزش و پرورش استان تاکید کرد؛

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان، با بیان اینکه اعتبار ۳۱۹ میلیارد ریالی برای تعمیرات اساسی مدارس مورد نیاز است، اظهار کرد: با اولویت‌بندی مدارس نسبت به این کار اقدام خواهد شد.

به گزارش ایلنا از زنجان، علی اسماعیلی در جلسه مشترک شورای معاونان با اداره‌ کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان، به اهمیت و ضرورت پشتیبانی، تجهیزات و فضای آموزشی در کیفیت آموزش‌وپرورش اشاره کرد و گفت: باید ارتباط و تعامل دوسویه با اداره‌کل نوسازی بیشتر شود.

 اسماعیلی با بیان اینکه اعتبار ۳۱۹ میلیارد ریالی برای تعمیرات اساسی مدارس مورد نیاز است، اظهار کرد: با اولویت‌بندی مدارس نسبت به این کار اقدام خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان به اعتبارات فرهنگی در حوزه اداره‌کل نوسازی اشاره کرد و ابراز داشت: با پیگیری از طریق ارگان‌های مرتبط می‌توان میزان این اعتبارات را افزایش داد.

اسماعیلی تاکید کرد: باید بر اساس نیازهای واقعی تصمیم‌گیری‌ها صورت گیرد و در توزیع فضاهای آموزشی در سطح استان مدیریت درستی نداشته‌ایم.

وی گفت: باید بانک اطلاعاتی دقیق و جامع و به روزی از فضاهای آموزشی و تجهیزات مورد نیاز و همچنین تعمیرات مدارس در سطح مناطق تهیه شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان بر لزوم هدفمند کردن کمک‌های خیرین بر اساس نیازهای روز در سطح مدارس اشاره کرد و گفت: در زمینه خیرین مدرسه‌ساز نیز باید این آگاه‌سازی صورت گیرد.

اسماعیلی تصریح کرد: با توجه به نیازمندی‌های احصا شده گام برداشته شود و از تصمیم‌گیری‌ها احساسی خودداری کنیم.

وی گفت: کلاس‌های مدارس خیرساز به نام خیرین نام‌گذاری می‌شود و در راستای ارج نهادن به خیرین و جذب مشارکت حداکثری خیرین در امر مقدس مدرسه‌سازی و سیاست‌های وزارتی مد نظر قرار گیرد.

انتهای پیام/
مدارس / توسعه / دانش آوز / اعتبارات / اولویت بندی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر