کد خبر: 1240691 A

استاندار:

استاندار چهارمحال و بختیاری از سفر رئیس جمهور و هیات دولت سیزدهم صبح فردا به چهارمحال و بختیاری خبرداد.

به گزارش ایلنا، غلامعلی حیدری در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: در سفر ریاست جمهوری به چهارمحال و بختیاری مطالبات مردم از رئیس جمهور در سامانه سامد با ۱۵۰ کاربر به‌صورت برخط ثبت می‌شود، کاربران سامد  به مدت دو روز مطالبات و مشکلات مردم را ثبت می‌کنند و به اطلاع مسئولان مرتبط می‌رسانند.

وی خاطر نشان کرد: سفر رئیس جمهور یک فرصت طلایی برای استان محسوب می شود و مدیران دستگاه‌های اجرایی از این فرصت طلایی برای انعکاس مشکلات استان استفاده کنند.

استاندارچهارمحال وبختیاری با اشاره به اینکه بیکاری یکی از معضلات بسیار مهم در استان محسوب می‌شود افزود: در این سفر ۸۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای ایجاد اشتغال پیش‌بینی شده است.

حیدری تصریح کرد: در سفر ریاست جمهوری به چهارمحال و بختیاری پروژه‌های پیشران از جمله پروژه‌های آبرسانی، راه‌آهن، پروژه‌های راه‌سازی، توسعه فرودگاه شهرکرد و ... پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد: این پروژه‌ها بر اساس میزان اشتغالزایی و ایجاد تحول در استان اولویت‌بندی شده است، عادلانه بودن توزیع اعتبارات سفر در شهرستان‌ها بر اساس عدالت انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه توسعه راه‌های ارتباطی موجب خروج چهارمحال و بختیاری از بن بست می‌شود، یاد آور شد: قرارگاه محرومیت‌زدایی امام حسن مجتبی(ع) نیز در چهار حوزه آب روستایی، راه روستایی، آبخیزداری و مسکن محرومان ورود کرده است.

انتهای پیام/
بیکاری چهارمحال و بختیاری دولت رئیس جمهور فرصت طلایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر