کد خبر: 1240389 A

مدیرکل کار استان تاکید کرد؛

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: پیگیری و حل مشکلات حوزه مسکن کارگران از اولویت‌های این دستگاه است که امیدواریم با بسیج تمامی امکانات و ظرفیت‌ها شاهد اتفاقات خوب و مبارکی در این حوزه باشیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین، عین الله کشاورز ترک صبح امروز در مراسم تقدیر از کارگران یک شرکت تولیدی استان، گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طبق اصل ۴۳ قانون اساسی در حوزه مسکن کارگری و سایر اقشار جامعه هدف خود، مسئولیت‌هایی را برعهده گرفته و وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در این حوزه تاکیدات زیادی دارد تا بخش مسکن کارگران تحولات مثبتی را شاهد باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین اضافه کرد: دولت سیزدهم در حوزه مسکن تاکیدات زیادی دارد و ما تمام همکاری‌ها را با واحدهای تولیدی خواهیم داشت تا اگر در حوزه مسکن تحولاتی نیاز است اتفاق بیفتد.

وی با اشاره به مباحث حوزه اشتغال، کارآفرینی، تعاون و روابط کار، افزود: تلاش خواهیم کرد که اتفاقات خوبی در این حوزه‌ها رقم بخورد و حقوق کارگران به صورت مناسب به آن‌ها پرداخته شود و روابط میان کارگران و کارفرمایان با دقت زیادی مورد رسیدگی قرار گیرد.

این مسئول عنوان کرد: همچنین یکی از مباحث کلیدی که به آن توجه ویژه داریم حوزه اجتماعی و فرهنگی مربوط به کارگران است چون بعد از دو سال از شیوع کرونا سبک زندگی همه آحاد جامعه به ویژه کارگران تحت تاثیر آن قرار گرفته است.

وی ادامه داد: امیدواریم همه شرکت‌ها و کارفرمایان به این مباحث توجه داشته باشند و فضایی را ایجاد کنند که تعاملات اجتماعی کارگران رو به رشد باشد و بتوانیم به سبک زندگی قبلی برگردیم.

کشاورز ترک گفت: این محدودیت‌ها در دوسال گذشته به طور ناخواسته در زندگی همه ظهور و بروز یافته و اگر بخواهیم تغییری در آن‌ها ایجاد کنیم باید همبستگی و هماهنگی لازم میان همه وجود داشته باشد.

انتهای پیام/
استان قزوین بسیج کار و رفاه اجتماعی مسکن مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر