کد خبر: 1239142 A

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان از استمرار ارائه خدمات به بهره برداران بخش کشاورزی در تعطیلات خردادماه خبر داد.

به گزارش ایلنا  ، سید عماد شاهرخی با اشاره به نظارت مجموعه های این سازمان بر طرح مردمی سازی و توزیع یارانه ها ،اظهار کرد : کشیکهای معاونین بهبود تولیدات دامی و گیاهی، برنامه ریزی و امور اقتصادی،  توسعه مدیریت و منابع سازمان، معاونت بازرگانی و مدیریتهای زیر مجموعه، مدیریتهای جهادکشاورزی شهرستانهای یازده گانه، امور اراضی و ... بر کار بازرسی و نظارت بر توزیع  کالاهای اساسی، ارائه خدمات به بهره برداران در تمامی زیر بخش های کشاورزی، روند ارائه تسهیلات در راستای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها و سایر امور مرتبط مشغول به کار هستند.

وی تصریح کرد : علاوه بر این معاونت برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی لرستان و مدیریت های زیر مجموعه بطور مستمر با حضور در شعب منتخب بانک کشاورزی در سراسر استان بر روند ارائه تسهیلات سرمایه در گردش در راستای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها و رفع مشکلات و موانع احتمالی اقدام می کنند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان در پایان گفت :شعب اصلی اعتباری بانک کشاورزی در سراسر استان لرستان در ایام تعطیلات ۱۳ الی ۱۵ خرداد ماه از ساعت ۸ الی ۱۳ آماده خدمات رسانی به بهره برداران و دامداران عزیز بمنظور تسریع در روند ارائه تسهیلات در راستای مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها می باشند.

 

انتهای پیام/
ارائه خدمات به کشاورزان لرستان در ایام تعطیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر