کد خبر: 1238251 A

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان:

مدیرکل سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی لرستان گفت : در سال گذشته ۲ هزار ۴۰۰ خانواده زندانیان در لرستان مورد حمایت انجمن حمایت از زندانیان قرار گرفته‌اند.

به گزارش ایلنا،  علی جهانی در حاشیه برپایی میز مردم، با بیان اینکه سیاست دولت سیزدهم و رویکرد مقام عالی وزارت رسیدگی به امور و ارائه خدمت جهادی به مردم بدون واسطه است، اظهار داشت: برای جلوگیری از سردرگمی مردم در ادارات و دیدار بدون واسطه با مسئولان با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان، مدیران دستگاه‌های اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی را بصورت هفتگی در مساجد استان در طرح میز مردمی مستقر کردیم تا مردم بتواند بدون فرایند اداری و چهره به چهره با این مدیران مسائل و مشکلاتشان را مطرح کنند.

وی با اشاره به اینکه باید در میدان عمل گره از کار مردم بگشاییم ، تصریح کرد: ارتباط دو سویه با عامه مردم و همشهریان برای درک بهتر مشکلات و رسیدگی بموقع به خواسته‌های درست مردم در تمام نقاط استان یک ضرورت و وظیفه است که در این راستا مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در لرستان برنامه ریزی مدونی برای حضور در مساجد دارد.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان خاطر نشان کرد: نفس ارتباط چهره به چهره و مستقیم مسئولان دولتی و اجرایی با جامعه هدف در میز مردم موجب آگاهی به موقع با مشکلات آنهاست و برپایی ملاقات مردمی در مساجد نیز موجب ایجاد تعاملات بین بخشی و تسهیل رفع مشکلات با حضور مدیران و مسئولین ذیربط می‌شود.

گفتنی است علی جهانی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان در یک اقدام کم نظیر و بی سابقه ، 10 مدیر کل شورای هماهنگی وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی در لرستان را در مسجد امام رضا (ع) خرم آباد حاضر و پاسخگوی مردم شدند.

انتهای پیام/
دیدار چهره به چهره و بی واسطه با مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر