کد خبر: 1233968 A

رئیس جهاد کشاورزی استان:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در راستای اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها حفظ تولید کنندگان دام و طیور در جبهه تولید و تامین نهاده‌های مورد نیاز آن‌ها در اولویت جهاد کشاورزی قرار دارد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، رضا افلاطونی در نشست مشترک ستاد تنظیم بازار و قرارگاه امنیت غذایی استان  که صبح امروز برگزار شد، گفت: امروز  مطالبه اصلی تولید کنندگان این بخش تامین نهاده مورد نیاز در جهت حفظ تولید محصول است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین ادامه داد: اقدامات و هماهنگی‌های لازم  برای خرید نهاده ها با وزارت جهاد کشاورزی انجام و ساز و کارها  اتخاذ شده است.

وی افزود: با اجرای طرح مردمی سازی یارانه تمام شرکت‌های تعاونی، اتحادیه‌ها و تولیدکنندگان می‌توانند نسبت به تهیه نهاده مورد نیاز خود از بازار داخلی و یا خارجی اقدام کنند و تمام سعی و تلاش جهاد کشاورزی ایجاد تسهیل برای تولید کنندگان در تامین نهاده‌ها و حفظ چرخه تولید است.

این مسئول با اشاره به تولید مرغ در استان اظهار کرد: متوسط جوجه ریزی ماهانه در این استان ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار قطعه است که بالاتر از میانگین کشور قرار دارد.

افلاطونی افزود: با توجه به بالا بودن تعداد جوجه ریزی مشکلی از نظر تولید و تامین این کالا در بازار ایجاد نخواهد شد.

انتهای پیام/
جهاد کشاورزی روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان یارانه یارانه ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر