کد خبر: 1229811 A

نماینده چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان ها:

باقری با اشاره به طرح رتبه‌بندی معلمان گفت: اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان باید بدون امتیازبندی و ارسال بخشنامه‌های نگران کننده باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد یعقوب باقری نماینده استان چهارمحال و بختیاری و سخنگوی شورای عالی استان‌ها در نطق پیش از دستور خود در پنجمین اجلاس شورای عالی استان‌ها در دوره ششم با اشاره مشکلات آموزش پرورش خطاب به وزیر این وزارتخانه گفت: اجرای طرح رتبه بندی معلمان باید بدون امتیاز بندی و ارسال بخشنامه های نگران کننده باشد. تا شاهد اجرایی شدن و پرداخت آن باشیم.

وی همچنین خطاب به وزیر دادگستری گفت: وضعیت کارکنان دادگستری بلاتکلیف مانده است و انتظار اجرای عدالت از طریق اجرای طرح تسری کارکنان دادگستری را دارند.

باقری با اشاره به پروژه های انتقال آب خطاب به وزیر نیرو تصریح کرد: احداث تونل های بهشت آباد و گلاب که دارای مجوزهای قانونی و محیط زیستی نیستند به سرعت متوقف شود.

وی افزود: پروژه آبرسانی تامین آب آشامیدنی و کشاورزی از رودخانه کره بس به شهرستان خانمیرزا که در سال‌های گذشته دارای ردیف بودجه ملی بوده است عملیاتی شود.

باقری ادامه داد: باید پروژه آب رسانی بن - شهرکرد - بروجن که آب شرب ۵۰ درصد مردم شورای استان چهارمحال و بختیاری را تامین می‌کند باید اجرایی شود.

نماینده استان چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان‌ها تصریح کرد: یکی از مشکلات اصلی استان چهارمحال و بختیاری نبود امکانات بیمارستانی است. از این رو درخواست ما از وزیر بهداشت تامین امکانات مدرن بیمارستانی جهت بیمارستان‌های استان و کلنگ زنی بیمارستان شهرستان خانمیرزا که فاقد بیمارستان است.

سخنگوی شورای عالی استان‌ها تصریح کرد: از وزیر کشاورزی می‌خواهیم مشکلات کشاورزان و دامداران و باغداران را رفع کنند و تمهیدات ویژه ای برای ایجاد شهرک‌های گلخانه‌ای و کشاورزی و دامپروری از طریق اختصاص تسهیلات کم بهره و با بازپرداخت طولانی اندیشیده شود.

وی همچنین خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: محورهای ارتباطی گوشکی به پل قرح، محور لردگان به ایذه، محور بروجن به کیار و اردل و محور فارسان به کوهرنگ نیاز به بازسازی و تعریض و چهار خطه نمودن دارد.

نماینده استان چهارمحال و بختیاری خطاب به وزیر کشور گفت: شهرستان خانمیرزا بیش از دو سال است که دارای فرمانداری شده است اما فاقد زیرساخت‌ها و ساختمان فرمانداری و ادارات دولتی است. از این رو نیاز به توجه ویژه و تأمین اعتبار است.

انتهای پیام/
چهارمحال و بختیاری کشاورزی وزارتخانه وزیر راه و شهرسازی شورای عالی استان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر