کد خبر: 1229809 A

فرمانده انتظامی لرستان خبر داد؛

فرمانده انتظامی لرستان ازدستگیری محتکر و کشف مقادیری کالای اساسی احتکارشده به ارزش 13میلیارد ریال درشهرستان "کوهدشت" خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار یحیی الهی درگفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال دریافت اطلاعاتی مبنی بر دپو و احتکار مقادیری کالاهای اساسی توسط فردی سودجو در انباری در اطراف شهر کوهدشت، بررسی موضوع در دستورکار مأموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از انجام تحقیقات میدانی و اطمینان از صحت گزارش‌های دریافتی با هماهنگی قضائی و همکاری دستگاه‌های مربوطه به محل مورد نظر اعزام و با شناسایی انبار مذکور در بازرسی از آن ۷۵ تُن گندم، یک هزار و ۲۰۰ عدد نوشابه، ۷ تُن کود شیمیایی، ۸۵۰ کیلوگرم کنسانتره و… احتکار شده فاقد مجوز کشف شد.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه گفت: کارشناسان ارزش کالاهای احتکار شده را ۱۳ میلیارد ریال برآورد کردند.

سردار الهی با اشاره به پلمب انبار مورد نظر خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه احتکار و قاچاق اقلام مصرفی باعث رکود اقتصادی در کشور می‌شود به شهروندان توصیه کرد هرگونه اخبار مربوطه به احتکار و قاچاق ارزاق عمومی را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/
کشف احتکار کالای اساسی در لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر