کد خبر: 1176765 A

رئیس کمیسیون گردشگری و زیارت شورای شهر شیراز تاکید کرد؛

ضرورت راه اندازی فضای فرهنگی و ورزشی و مذهبی در شهرک سعدی

رئیس کمیسیون گردشگری و زیارت شورای شهر شیراز از نیاز مبرم راه اندازی فضای فرهنگی و ورزشی و مذهبی در شهرک سعدی و محرومیت چندین ساله با توجه به تعداد ساکنین این منطقه یاد کرد و مقرر شد بخشی از این پایانه در بازآفرینی آتی به این کاربری ها تخصیص داده شود.

ضرورت  راه اندازی فضای فرهنگی و ورزشی و مذهبی در شهرک سعدی

به گزارش ایلنا محمد فرخ زاده نایب رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک در بازدیدی که به همراه مدیران شهرداری، مشاوران و یاوران شورای محله سعدی از پایانه نیمه کاره و رها شده در انتهای شهرک سعدی داشت ضمن تاکید بر ایمن سازی ورودی و خروجی جاده خرامه بر ایجاد یک توقفگاه شبانه و استاندارد برای اتوبوس های شهرک سعدی و کلبه و ساماندهی معابر این شهرک تاکید کرد.

رئیس کمیسیون گردشگری و زیارت شورای شهر شیراز با تاکید بر اهمیت جهانی این سایت بین المللی و آرامگاه سعدی بر ساماندهی مشاغل مزاحم و بارفروشان تاکید و قرار شد طرحی برای راه اندازی بازارچه اینگونه مشاغل و متناسب با شأن این منطقه در قسمتی دیگر از این پایانه انجام پذیرد.

فرخ زاده با تاکید بر نیاز جوانان این منطقه به فضای فعالیت های ورزشی گفت: با توجه به بستر نسبتا آماده این پایانه و‌ کوه تراشی و‌ خاکبرداری های انجام شده، بخشی از این سایت به ورزش و سلامت منطقه تخصیص خواهد یافت.

 

انتهای پیام/
اتوبوس ترافیک حمل و نقل گردشگری شورای شهر شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر