کد خبر: 1129872 A

از ابتدای تاسیس بنیاد مسکن در استان تا کنون؛

مدیرکل بنیاد مسکن استان قزوین گفت: از ابتدای تاسیس واحد استانی بنیاد مسکن در قزوین تا کنون ۵۹ هزار واحد مسکونی روستایی دارای سند مالکیت شده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن استان، اصغر گونجی در جلسه هماهنگی بنیاد مسکن استان قزوین با اداره کل ثبت اسناد و املاک گفت: طرح تبدیل اسناد دفترچه‌ای به اسناد تک برگی واحدهای مسکونی روستایی با هماهنگی و طی مراحل اداری لازم با هماهنگی اداره ثبت اسناد و املاک استان قزوین با قوت ادامه دارد.

مدیر کل بنیاد مسکن استان قزوین افزود: تمامی بخش‌های اجرایی و کارشناسی بنیاد مسکن استان قزوین برای پیشبرد بهتر این طرح آماده همکاری نزدیک با اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قزوین هستند و امیدواریم این طرح با نهایت همکاری این طرح اجرا شود.

وی عنوان کرد: از ابتدای تشکیل بنیاد مسکن در استان تا کنون، علاوه بر ۵۹ هزار واحد روستایی، 7 هزار و ۸۶۱ واحد مسکونی شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر نیز دارای سند مالکیت شده‌اند که در مجموع شامل ۶۶ هزار و ۲۱۲ فقره می‌شود.

این مسئول اضافه کرد: در سال جاری سهمیه صدور اسناد مالکیت در این حوزه یک‌هزار و ۸۰۰ فقره است که تا به امروز ۷۱۵ سند به مالکان اعطا شده است.

گونجی گفت: امیدواریم با اجرای این طرح مشکلات موجود در بین روستاییان قزوینی در بخش اسناد کاهش یابد.

انتهای پیام/
استان قزوین انقلاب اسلامی روابط عمومی کارشناسی مسکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر