کد خبر: 1129641 A

رئیس شورای شهر رشت با اشاره به اینکه تاکنون اقدامی در راستای اجرای تفاهم نامه با قرارگاه خاتم انجام نشده است، گفت: ظرفیت های این قرارگاه به خوبی استفاده نشده است.

به گزارش ایلنا از رشت، محمد حسین واثق کارگرنیا در دیدار با نمایندگان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) با اشاره به انعقاد توافق نامه همکاری ما بین شهرداری رشت و قرارگاه خاتم، اظهار کرد: با توجه به امضای این تفاهم نامه تاکنون اقدام مؤثری در راستای اجرای آن انجام نشده است.

وی با تأکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت‌های قرارگاه خاتم در اجرای پروژه‌های شهر رشت، گفت: رشت با جایگاه واقعی خود فاصله زیادی دارد و برای رسیدن به این جایگاه از همه ظرفیت‌های استفاده می‌کنیم.

رئیس شورای شهر رشت در ادامه با اشاره به تمایل این شورا برای افزایش همکاری‌ها با قرارگاه خاتم، افزود: به واسطه وجود برخی مشکلات رشت طی سال‌های اخیر همسان سایر شهرها توسعه نداشته و عقب ماندگی‌هایی در این شهر وجود دارد.

وی با بیان اینکه در امضای این تفاهم نامه‌ها تنها منافع رشتوندان مهم و حائز اهمیت است، اضافه کرد: تالاب عینک رشت، رودخانه‌های گوهررود و زرجوب، تقاطع‌های غیر همسطح از جمله مهم‌ترین طرح‌ها و پروژه‌هایی این شهر است که آماده بهره گیری از ظرفیت قرارگاه خاتم در این زمینه هستیم.

کارگرنیا با تأکید بر اینکه اعضای شورای ششم به دنبال کارهای تبلیغاتی نیستند، اضافه کرد: اولویت شورای شهر رشت فقط اجرای پروژه‌ها و توسعه این شهر و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان است.

وی با بیان اینکه در اجرای پروژه‌ها و واگذاری آن به قرارگاه خاتم تنها منافع و نیاز روز شهر و شهروندان متوجه قرار می‌گیرد، ادامه داد: شورای شهر به دنبال استفاده حداکثری از ظرفیت‌های قرارگاه خاتم است.

انتهای پیام/
استفاده از ظرفیت اعضای شورای تالاب شورای شهر شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر